ssseeexxx...

severanka

eleonora: určiť plodné dni nie je vôbec jednoduché ak sa pravidelne nesleduješ...môže to by od 11 až do 18 dňa cyklu... samozrejme, tiež to môže byť aj skôr aj neskôr... najčastejšie sa v literatúre uvádza 14 deň, a však je to preto, lebo je to presný stred 28 dňového cyklu... takže na toto sa moc v tvojom prípade už nespoliehaj

niekto

vyteka iba pharmatex

cipky vytekaju menej

za normalnych okolnosti nestipe

chut to moc dobru nema

je to aromaticke ale nieje to nejake neprijemne

cipky su aromatickejsie

klarka12

ahojte, prosim vas, mohol by mi niekto, najlepsie z vlastnej skusenost poradit ohladom toho pharmatexu?? mam par otazok: nie je po nom nejaky vytok? stipe? je mastny? a este ma zaujima ci nejako chuti pripadne zapacha, keby mi to chcel partner robit ustami???? dakujem.:-)

eleonora

a mozem sa ta este spytat ako je to s tymi plodnymi dnami??lebo ja som mala vlastne mesiaciky od 11 do 16 teho...potom som uzila tabletku "po" a ja som potom dostala druhe (alebo co to bolo, asi po tej tabletke nieco) a potom sa nam tento piatok stala nehoda...tak neviem od ktoreho krvacania mam ratat plodne dni

niekto

pharmatex je bez predpisu
stoji okolo 10 euro

a pouziva sa pres stykom

ja to inak vzdy kombinujem aj ked je to riziko velmi male
predtym nez to pouzijete precitajte si obydvaja letak :O)

eleonora

PRE niekto:...jej dakujem krasne:)...ale ten spermicid sa musi dat asi hned po styku co?lebo ja mam dnes uz 4den od toho...a dneska som aj u gynekologa bola a volno mal:(

niekto

spermicid je gel ktory zabija spermie
najucinejsi co je unas na trhu je pokial viem pharmatex
pearlov index to ma 0,3-1%
su 2 typi krem a cipky
krem sa pouziva aplikator
ale netreba cakat
ze pri viac vyteka

pri cipkoch treba 5 minut cakat
su aromatickejsie

btw mydlo ho neutralizuje uz v stopovom mnozstve

www.pharmatex.sk

ked budes mat otazky napis :o)