Vši v dlhých vlasoch !!!!

Príspevok v téme: Vši v dlhých vlasoch !!!!
justinna

prosim ako sa ich učinne zbaviť z dlhých hustých vlasov??? počula som uz o olejových a alpových zábaloch ,ale je to učinné ?? aké s tým máte skusenosti ?? prip. mala by som vyskusat nejaky sampon ??a čo hnidy??-to ich mám akoze s kazdeho vlasu vyčesávať?? lebo vazne s tymto nemám ziadne skusenosti.a ako dlho trvá pokým sa ich zbavím uplne?? vopred dakujem

zuzula11

Mojim deckam pomohol kondicioner a ocot ... Umyla som im vlasy samponom proti vsam, dala na 30 min obycajny kondicioner, oplachla a nakoniec preplachla ocovou vodou v pomere voda:ocot 2:1. Kondicioner a ocot som im davala kazdy den, sampon kazdy treti ... Do tyzdna mali hlavy UPLNE ciste!!! Mimochodom, ten kondicioner a ocot mi poradili v lekarni ... Drzim prsty!

sisa.SS

Ja som najprv pouzila PARADIOSE z lekarne. Ucinny ale za tyzden- dva som mala pocit ze ma zas viac svrbi hlava...tak som si dala alpovy zabal...akurat vcera...ale hnidy aj tak zostali...teraz si ich pekne rucne davam prec :( je to hroza lebo mam dost huste a dllhe vlasy :(

agaven

ano ale zase ked o mesiac vyrastu tak zase ich dostanes nie skusaj co sa da ako pisali alpu ocot ja som poradila zupu z orechov nalozene vo vodke a teatreolej zmiesany vodou zatial to zabera a ma vlasy huste a dlhe denne si to striekaj tee oil zried s vodou do flasky nejakej zo strekacom a davaj si