Uzivam HAK a zabudla som si vziat tabletku

Príspevok v téme: Uzivam HAK a zabudla som si vziat tabletku
kamila987

prosim vas, uzivam HAK a zabudla som si vziat tabletku, resp. vzala som ju neskor ako 12h a dnes rano sme sa s partnerom milovali, sice sme pouzili kondom, ale ten sa nam zvliekol a nieco islo aj do mna. prosim vas mozem uzit tabletku "po" aj ked beriem HAK? som v prvom tyzdni uzivania HAK. prosim rychlo, dakujem.

CMu_Q

jeeejda zase ste sa tu stretli vy dvaja :D niekto & severanka :) teda v kazdej teme sa viete pekne pochytit heh :))

inak co sa toho tyka, ze niekto prispieva do zenskych for a ma prehlad (%) o tychto veciach - akoze co je na tom, hm? nejako sa vam nepaci, ze povie to, co je v rozpore s vasim nazorom, resp. v niektorych pripadoch aj s realitou? ved mylit sa moze kazdy a ja nevidim dovod preco by sa o zenskych veciach nemohli - do istej miery - bavit aj chlapi, ak je to v rovine relevantnosti. Aj muzi su gynekologovia a riesia take veci a neposielate ich za inym gynekologom,...(niekedy chlapi veia mozno viac ako zeny :D)....ehm, severanka, teda az tak diskriminovat netreba. Je jasne, ze mnohi chlapi sa o toho prd vyznaju, ale ti, ktori maju o tom aspon aky taky prehlad- newidim dovod preco by nemali prispievat, ved i zeny prispievaju do muzskych tem ak ide napr. o nejake pluzgieriky na penise, ci bolest semennikov - a co je na tom, pisu len skusenosti so svojimi partnermi.

Cele mi to pripada take ze ked uz uvidite "niekto" v nejakej teme, tak uz je zle, zatial co v niektorych veciach ma predsa len pravdu....

(ps: nehovorim ze vo vsetkych veciach su jeho poznamky onjektivne!)

niekto

resp rovnaka zataz to je jedno

ze to neskombinujes neznamena ze bude tehotna za prve sa donej ani poriadne neurobil a za druhe ked sa nechranis vobec nicim tak ma pi 85%

okrem toho ako som uz pisal keby mala v sebe v tedy dozrete vajicko ktore by sa mohlo uvolnit este stale je dost pravdepodobne ze sa neusadi
vdaka ucinku hak

a pls toto ma vemi zujima odkial cerpas informacie napr to ze tych 8% je blbost

severanka

niekto: musí sa to kombinovať, ak nechce ostať tehotná...
a netvrdí že je to neškodné, to som ako podľa teba kde napísala?

niekto

0,3% je idealne pouzivanie
a 8 % je bezne pouzivanie
resp. tak to tam je uvedene
mas nejaky iny zdroj alebo preco si myslis ze tieto statistiky so nespravne ?

inak myslis ze kombinacia HAK a tabletky po je neskodna resp ze je to rovnaka zataz na organizmus ako ked si das iba tablettku po ?

a este by ma zaujimalo ze preco si si taka ista ze sa to moze v pohod kombinovat ?

severanka

niekto: to že neberú správne, nie je bežné užívanie...takže nemýľ pojmy...
a baba mohla kľudne zle pochopiť gynekologa...prípadne jej gynekolog je nejaký puritán...

niekto

ta baba napisal presne toto :
prosim,porad
12/04/2009 10:23

no takze,bola som na gynde,doktor povedal ze vsetko bude ok nemam sa plasit, s tymi ant to je jedna k milionu,kramy mam takze super :) a tabletka po sa nemoze brat ked sa uziva HAK

niekto

mam taky feeling ze som sa to tej baby aj pytal ale niesom si isty
mas lepsi ak hej pls napis odkial
mne to pripada dost realisticky ze 8 % zien otehotnie lebo to neberu spravne

severanka

niekto: asi preto som jej to nenapísala, lebo sa nezúčastňujem každého ženského fóra ako TY :D
na tej wikipedii, je to zláinfo, myslímto vážne.. jednoducho to tak nie je... zmier sa s tým...
a odkiaľ vieš, že jej to poradil gynekolog? to ako myslíš, že všetkým tým babenkám, ktoré tu vypisujú srandy najrôznejšieho charakteru, to majú od gynekologa? :D
normálne sa môže užívať Escapelle aj HAK ak je to potrebné...
čo keby si ty zašiel občas za gynekologom? ja myslím, že od toľkého sledovania ženských diskusii o výtokoch a antikoncepcii a tehotenstve aj bude čo vyšetrovať :D
btw, k tej angličtine - aby som raz tvoje decko neučila angličtinu, ty vtipálek

niekto

en.wikipedia.org

tu to mas napisanne si to tma najdi ak nevies po anj hold smola

ta baba to pisala asi preto ze jej to povedal gynekolog ked to je taka blbost preco si jej to vtedy nenapisala ?

severanka

niekto: btw hak ma Pearlov idex 0,3 - 8% pri com tych 8% je bezne pouzivanie cize zabudnuta tabletka antibiotika a tak .... zlá informácia... rozhodne tých 8 percent nieje bežné používanie...
nezavádzaj