Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyskusal niekto SUNDEPIL?

Misula

uz som to pisala pri podobnej teme, tak to zopakujem: Ja ho pouzivam uz niekolko mesiacov a som s nim spokojna, funguje super, ale samozrejme iba ak nie ste chlpate ako grizly :D ja som ho objednavala z ayo.sk

niche

Objednala som si SUNDEPIL z internetu. Hned som ho vyskúšala, zdalo sa mi to ako najlepšie riešenie nežiadúceho ochlpenia aké som mala, chĺpky som odstránila avšak po prvej nohe bol šmirglík taký tupý že na druhú som už musela použiť nový.

A výsledok? Po 2och dnoch rovnaké strnisko ako po oholení žiletkou. Takže ja SUNDEPIL NEODPORÚČAM! Na dlhodobejší pokoj od holenia jednoznačne vosk alebo epilátor.

relaxx1

* wikush- neholis sa kazdy den, so sundepilom myslim. staci ked sa budes depilovat vecer, popripade podvecer, a na druhy den sa osprchujes poobede (ak bude velmi teplo), alebo vecer. kazda zena si musi najst sposob ako jej to vyhovuje :-)

wikush

tym padom by bolo dobre sa osprchovat asi den pred depilovanim a nenatierat uz pokozku nicim, aby si sama vytvorila trosku ochranneho mazu.. urcite nedepilovat na cerstvo osprchovanu kozu.. ale je to neprakticke pouzivat v letnych mesiacoch

relaxx1

* wikush- bud velmi opatrna! a nepouzivaj radsej nic. naozaj. pokozka je jemne "osmirglovana" a nepomoze jej nic. potrebuje sa uzdravit, zregenerovat. aspon pocas tych 12 h. po depilacii. a uz vobec nechod na slniecko alebo nevystavuj pokozku chemikaliam.

wikush

no v pribalovom letaku od mojho sundepil kitu nebolo ziadne varovanie, ani ako postupovat po depilovani, akurat ze mam sundepil po pouziti oplachnut pod tecucou vodou.. takze som spravila co som uznala za vhodne - pouzila som cisto organicke prostriedky urcene presne na podrazdenu pokozku.. dnes su uz ruky v poriadku, lebo si ich odvtedy casto natieram

relaxx1

* wikush- VIDNO, ZE SI NECITALA PODMIENKY POUZIVANIA A VYSTRAHY!!!
OPAKUJEM!!! : na pokožku sa nema aplikovat po pouziti Sundepilu 12 - 24 hodin NIC!!! ziadna kozmetika, kremy, pripravky, maximalne sa mozete osprchovat, ale aj to vodou, alebo jemnym antibakterialnym mydlom! pokozka je po "holeni" podrazdena (ako po kazdom odstranovani chlpkov), takze niet divu ze ti takto reagovala.

relaxx1

*VVVV samozrejmem som na maily kazdy den, treba mi ale napisat meno a preco mi pises (zdravie, sundepil a pod.), aby som vedela reagovat. dakujem za zaujem.

wikush

pridavam skusenost - vcera som skusala sundepil, obrusila som si s tym obe ruky.. islo to dost tazko a hlavne s lavou rukou som robila tie kruzive pohyby dost nemotorne a pomaly [kedze som pravacka].. zacalo to palit po depilacii, tak som si to natrela kokosovym olejom a aj aloe vera a stipalo to jak fras.. chlpky to sice odstranilo, avsak este stale mam tie ruky podrazdene, nie tak cervene ako vcera, ale po horucej sprche opat paalia.. - sla som podla navodu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.