reakcia na slnko..

Príspevok v téme: reakcia na slnko..
00hviezdicka

Ahojte! Trapi ma problem, ktory som predtym nidky nemala. Slnko som vzdy strasne zboznovala, ale teraz uz len 3 minuty na slnku su pre mna utrpenim. Uplne mi je nevolno, toci sa mi hlava, som dehydratovana a nevladzem. Okrem toho sa miuplne spali tvar, je uplne cervena sice pouzivam ochranny krem s 50 faktorom. Co a cim to je??...dakujem

byĽka

Hviezdička, určite sa nevystavuj na slnko zámerne.Ale kedže sa slnku nedá celkom vyhnúť, skús sa natierať výluhom z materinej dúšky. Zalej si materinu dúšku do termosky na noc, ráno to preceď a ponatieraj sa - umy sa v tom.Za vyskúšanie to stojí.Malo by sa ti polepšiť.

00hviezdicka

nikdy som taketo problemy nemala :(. Ja praveze zboznujem slnko, teda zboznovala som ho. Stale pocas zimy som myslela na to kedy budu teploty nad 30. Pre mna to boli tie idealne teploty a to myslim vazne. A teraz. Vonku je 20 a dobre ze ma to nezabije :(. No neviem ci v tom je psychyka. Preco by v tom mala byt psychika.
Na roznych vysetreniach srdca, stitnej zlazy, mozgu a podobne som bola presne pred rokom. Mam len 18 rokov. Neviem ci ma zmysel robit testy este raz.

pepina78

hviezdicka mam tento isty problem uz zopar rokov.teploty nad 20 stupnov su pre mna tropicke.podstupila som vela vysetreni a konecny verdikt je ,,mate to psychicke naucte sa s tym zit,,poradila by som ti ale dat si vysetrit stitnu zlazu.

panča

no tak po prve bude to samotnym slnkom :(. Slnko uz aj na Slovensku je skoro take silne ako v Australii. Tiez som sa pred 2 tyzdnami spalila v tvari (a to ani nejak velmi nepieklo !!!) a to som sa 2x natierala Daylongom 40 !!, ktory sa pouziva 1x denne

A nevolnost mozu sposobit aj cievne problemy/problemy so srdcom.Ludia chori na srdce su ovela citlivejsi na slnecne ziarenie a vyssie teploty