Trombóza

RNG

Ber napr yam, taky, kde mas napr 10% Diosgeninu,standardizovany, takeho zober az 2 gramy denne. To ti rozne menstruacne problemy a ine hormonalne casto upravi dost rychlo.
Dobry najdes napr vo Swansonvitamins.com
Moja zena ho pouzivala v prechode a jej velmi pomahal. Ine dievcata, co mali bolestive a nepravidelne periody alebo vysoky prolaktin a nemohli otehodniet si ho tiez velmi pochvaluju.
Len musis davat pozor na ten obsah Diosgeninu, lebo toho treba denne dostat 200 mg na ucinnost. Teda nie kazdy vyrobok na trhu ti to da v dostatku.

lekarsamaseb

RNG a co s tym krvacanim mimo cyklu?zrejme to je hormonalna porucha aj lekar sa tak vyjadril,nakolko som to mala aj v minolosti..vies odporucit prirodne produkty na vyliecenie tohto problemu?

RNG

Lekarsamasebe, nattokinaza ani v davkach az 10 nasobnych nesposobuje krvacanie, len existujuce moze mierne zosilit. Preto ju neodporucam pred operaciou, aby sa minimalizovala strata krvi. Ale po operacii ano, lebo operacia vzdy sposobi cirkulaciu zrazenin v krvi, ktore treba co najskor odstranit. A heparin a jeho derivaty ani warfarin to nevedia spravit, nattokinaza a ine fibrinolyticke enzymy ale vedia zrazeniny rozpustit.

lekarsamaseb

dobry den len som Vas chcela poprosit o informaciu ze momentalne mam problem z krvacanim ako keby menstruacne slabsie aj zrazeniny trochu je mozne ze by to mohlo bit sposobene vyssou davkou Natokinase 2000F trikrat denne a uz som mala v aprily krvacanie ked som uzivala valfarin a podstupila som aj cistenie a lekar tvrdil ze som mala polipy a ze je tam aj mozna hormonalna porucha Dakujem
Jana

lekarsamaseb

dakujem za odpoved ale ak možem poprosit aky mate nazor na liek Vessel Due F či ho mam uživat ked uzivam Nattokinase 2000 fus 2x denne Dakujem

RNG

Lekarsamaseb, len test na zrazanlivost krvi ti moze povedat, ci beries dostatok fibrinolytickych enzymov.
Mimochodom, krv riedia mierne aj rybacie/krill oleje, a vyborny je aj vytazok z rias, predavanu pod menom seanol(eclonia cava vytazok)Ten nielenze riedi krv, ale znizuje podstatne pravdepodobnost tvorenia trombov.
Fraxiparine a ine derivaty heparinu sice riedia krv a tym znizia pravdepodobnost tvorenia trombov, ale nie su schopne uz existujuce tromby rozpustit ani ich tvoreniu celkom predist.
Pozri na opatrnu formulaciu
bodyandhealth.canada.com
"These medications reduce the clotting ability of the blood and can reduce the risk of harmful blood clots forming in blood vessels".

Najma to slovko "can reduce ", tj mozu a nie "will reduce" alebo este silnejsie,"prevent" a silnejsie "disolve blood clots", co plati na fibrinolyticke enzymy.

Nakoniec to je velmi lahko dokazat v Petriho miske, kde heparinove derivaty nezabrania zrazaniu krvi ale fibrinolyticke enzymy dokonca rozlozia krvne zrazeniny.

lekarsamaseb

Dobry den trombozu som mala tento rok 2x...skoro rok som brala walfarin..podstupila som operaciu zil na jednej nohe v maji...v auguste som mala zrazeninu v duhej nohe..mesiac som si pichala fraxiparin.Od operacii som na vesele duel....walfarin som vysadila ..vdaka normalnejsdiemu pristupu,,lekara,, a dalsi lekar v mieste bydliska ktory mi riesil v auguste tu zrazeninu mi po fraxiparine predpisal Preventax...vtedy som si povedala dost nebudem do seba pchat dalsie svinstvo..podobne ako walfarin..doktor mi dokonca povedal ze aj ked budem na preventaxe mozem znovu dostat zrazeninu...no otras.Preto som to zobrala do svojich ruk..beriem natokynazu 2000 Fu 3x denne...k tomu aj ten vesel duel 2x denne..prosim poradit RNG....ci robim dobre??staci mi to?este beriem extrakt z hroznovych jadier...z tej istej firmy ako natokynazu...mam sen tam aritmiu....nohy ma nebolia zily su v pohode staci mi tato liecba?alebo treba este nieco pridat?RNG...dakujem pekne dopredu!!!!!!

RNG

Llek, mozes si to prestudovat napr na
www.cigna.com
Tam je polopatisticky vysvetlene ako sa PT mera a z toho vyvadza INR. Jedna sa o rychlost zrazania krvi, ktora sa samozrejme fibrinolytickymi enzymami znizuje, tj krv potrebuje trochu dlhsi cas na zrazenie. Zaroven fibrinolyticke enzymy ciastocne a bezpecne zrieduju krv, ale viskozita krvi sa zatial este nemeria.Poznas to len na lepsej cirkulacii v tele.
Tak isto sa zatial nevyhodnocuju fibrinove vlakna nalepene na stenach ciev, ktore zabranuju priestupu kyslika z krvi do okoliteho tkaniva a tak sposobuju celkovu slabost
A warfarin a coumadin ich tak isto nevedia odstanit, ako nevedia rozbit ani tromby, ktore su uz vytvorene, dokonca ani nevedia zabranit ich tvorbe, len tym, ze zriedia krv a zrychlia jej prudenie ich tvorenie znizia.