Trombóza

RNG

Aescin nie je synteticka chemikalia, ale silny antioxidant, pouzivany hlavne na krcove zily.Tiez posilnuje steny ciev tj posobi proti edemam(opuchlinam). Vyraba sa-extrahuje z pagastanu konskeho. neposobi proti krvnym zrazeninam.
Nattokinaza je vytazok z natto kvasenej soje. Viac si o tom mozes precitat na tomto zdroji informacii:
www.orteza.cz.
Inac v cechach sa predava z viacerych zdrojov, najdi si na Google.cz alebo inde na svete Google.com.
Ja pouzivam nattokinazu zo Swansonvitamins.com alebo vytazok firmy Doctor's Best.
Oba maju kapsule s ucinnostou 2000 FU.
Pouzivam ich hlavne pri dlhych cestach lietadlom ked sa v nohach pre priskrtenu cirkulaciu vytvaraju zrazeniny v cievach.

antonela

RNG, dakujem za odpoved,dnes som sa na nattokinazu pytala v nasej lekarni (v TT) a nevedeli o nej nic.
Je to liek alebo nie? Cize synteticke chemikalie typu Warfarin a Aescin v tomto pripade neodporucas?
Dakujem,
Antonela

maik

Antonela, napíšte mi: marek.1@centrum.sk, pošlem Vám v prílohe možnosť vyliečenia trombózy, bez vedľ.účinkov.

antonela

Dobry den,
po operacii som dostala trombozu. Tyzden som brala Detralex, potom si ma nechali v nemocnici, kde mi tyzden davali Fraxiparin a potom presli na Warfarin. momentalne beriem 7.5 g/den. Ten beriem uz 3. tyzden a cievy mam stale upchate.Je mozne, ze Warfarin nezabera? Dnes som mala hodnotu p.c. 1.72.
Ako mozem sama prispiet k tomu, aby sa tromby co najskor rozpustili?
Vopred dakujem za radu!
Antonela

RNG

Inac ja tu vobec neposudzujem neodsudzujem, ani nechvalim jednotlivych lekarov. Ja len uvadzam ine zdroje informacii z uzkych odbornych lekarskych kruhov, nez tie, ktore su popularizovane a tlacene na verejnosti.
Preto som poznamenal, ze tieto vedomosti su zialbohu len prakticky na objednavku priamo zo zdrojov. A je ich hodne tazko aj najst, pokial clovek nevstupi do ich kruhu informacii.
Prakticky vsetci lekari tu zacali rovnako na univerzitach, ale niektori presedlali v praxi na ine prostriedky.
Pripadne kurzy v tychto metodach su este pomerne velmi vzacne, pokial viem len Julian Whittaker, MD dava nejake kurzy obcas pre kolegov lekarov, co sa chcu prebojovat do tohoto smeru.
Dajake kurzy celostnej mediciny sa obcas objavia ojedinele, najma v Californii som o nejakych mensich pocul.

RNG

citat sa da vselico a kupovat vseliaka odborna lekarska literatura.
Ja tu predstavujem len to velmi male percento alternativnej lekarskej literatury,mozes si najst niektore z nich na mojom prispevku v teme napr.
"autoimunne choroby", kedze uz vyhladavac pracuje a to celkom dobre.
Na inaksi pristup k rieseniu zdravotnych problemov treba brat inu literaturu, nie stale ten isty pristup zapadnej symptomatickej mediciny a sucasnych modernych farmaceutickych a technickych pomocok.
V USA je vyse 700 000 lekarov z ktorych len 15 000 je v "kruzku" zapadnych celotelovych alternativnych lekaroch, lieciacich prevazne alebo vylucne prirodnymi prostriedkami.
Ostatni sice obcas odporucia ustne pacientom uz dnes rozne prirodne a sami su percentualne najvyssi konzument tychto medzi ludmi, ale na papier to nikdy zasadne nedaju.
Taky je strach pred postihom medickeho priemyslu, ktory ovlada kredit, postavenie a reputaciu jednotlivych lekarov.

lek

Svoj nazor som napisala a nebudem to cele uz dalej komentovat. Jedno si ale neodpustim, neustale spochybnujes to, ze lekari citaju a studuju. Ja som na pracovisku, kde lekari skutocne vela citaju a cely zivot sa musia v svojom volnom case vzdelavat a za tym si stojim, to je odkaz aj pre ostatnych, ktori neustale o lekaroch pochybuju. A este jedna vec -ta poznamka, ze si musim literaturu predplacat, to bolo dost nevhodne. Odborna literatura nieje zadarmo.

RNG

inac nechce sa mi verit ze by zrazanlivost krvi bola az taky problem merat.
Pozri popis napr na tomto zdroji rovno z internetu
yourtotalhealth.ivillage.com
A internet ma alebo najnovsie reklamy z komercnych dovodov alebo uz stare davno zname informacie

RNG

ester na dodatok, prirodne latky sa spravidla nedaju tak rychlo predavkovat ako neprirodzene chemikalie, ktor skodia aj v normalnych udrzobnych davkach nieto dlhodobo branych velkych davkach
Rybaci olej uz pri 3 gramoch denne znacne zrychli prudenie krvi a az do 35 gramov podla literatury nesposobuje krvacavost.
Porovnaj to s warfarinom alebo coumadinom ake maju tie rozpatie mozneho ucinneho davkovania, nehovoriac o celej strane moznych skodlivych postrannych ucinkov, ktore su pri dlhodobom brani o tolko realnejsie a pravdepodobnejsie pre znacnu cast pacientov.

Lek, nehovorim ze rozne pripady nenesu so sebou rozne komplikacie, len ze prirodne dokazatelne ucinnejsie nastroje su lepsie, nez neprirodzene chemikalie.
A samozrejme vsetky tieto nastroje a vedomosti by mali byt v rukach lekarov a zavisi to len od nich, ci naozaj to myslia s tym Hipokratickym slubom/prisahou uprimne alebo je to len argument na umlcanie ludi a prax je ina.