Darcek na 1. sv. prijimanie

susanezanu

no viac menej som rozmyslala nad tymi darcekmi co mi aj vy radite. chcem nieco co jej ten sviatok pripomenie nejaku drobnost na pamiatku ved 1. sv. pri. je len jedno. dakujem za prispevky

zjuzjika

ja som ako jedina z triedy na prijimanie dostala zlatu retiazku a k tomu zlaty privesok. a este zlate nausnice....ostatne baby dostali hodinky a najvacsi paradox bol, ze rovnake...cize 13bab nosilo rovnake hodiny a ja retiazku...ale potom ficali bicykle co si pamatam aj synovcovi sme tusim kupovali.. ale peniaze nie..to chce nieco na pamiatku...skor neake striebro by osm kupila.... lebo mam rada streiborne veci...ale neviem..kup jej neake pekne strieborne nausnice....

lili2

tak podla mna by to malo byt nieco, co jej tu udalost a teba pripomenie. Takze rozhodne nie peniaze (btw, to je asi najhorsi darcek,aky moze clovek dostat). Ak je to dievca, tak urcite kvety a k tomu nieco pekne, nemusi byt drahe. Minuly rok bola sesternica, a od krstnych dostala striebornu retiazku na ruku s priveskom (maly strieborny krizik).

rintintin

juuj, peniažky nie. A je to trošku vzdialená rodina. Kvety áno, to je dobrý nápad, A skús retiazku. Dnes sa viac nosí striebro, a to je aj dosť lacné.
Alebo šperkovnicu, alebo kúp také drahšie pero v darčekovom balení. Ešte môžeš aj denník, tie sú teraz veľmi pekné aj so zámkom a k tomu pero.

susanezanu

ta slecna je manzelova sesternica. planujem kvety a nejaku taku drobnost na pamiatku ale neviem co, tak sa radim s vami, zas rozmyslam nad peniazkami. no neviem

severanka

ffúúúha,to ste toho dostali dosť, ja som dostala kancelársku stoličku od krstných, lebo som nemala :D takú tú na kolieskach...inak nič, žiadne šperky :)

bibiiiii

tiez idem na sv.prijimanie synovcovi,chcela som mu kupit hodinky alebo retiazku,no on chce mobil,co sa mi nejako nezda vhodne

limetka335

podľa toho v akom ste príbuzenskom vzťahu... ja som od babičky dostala prsteň, od krstnej hodinky, od rodičov bicykel a podobne:) zlatý krížik by tiež potešil:)