inseminacia

atam

Asi je este stale vela nevzdelancov na svete, nechapem vsak preco sa teda zapajaju do diskusie,ktorej sa potom sami smeju...ale to nie je pre mna podstatne.Dakujem JaLENja za podporu.Bola som u doktorky a idem do toho,tak drz palce.papa

jaLENja

Umelé oplodnenie je vloženie už oplodneného vajíčka do maternice. Inseminácia je vstreknutie spermií. Je to rozdiel.
Myslím si, že aj pre tú ženu, ktorá zákrok podstupuje je to rozdiel. Pri takomto probléme nie je správne pristupovať k tomu so smiechom.
Som rada, že si napísala ospravedlnenie. To oceňujem, ak je to úprimné.

HAHAHA

pre ludi je zauzivaný pojem umele oplodnenie ...co z toh orbis taku tragediu ... nemala som v umysle sa nikoho dotknut ani nic....hlboko sa ospravedlnujem

jaLENja

No tak to si teda dosť pozadu, pretože sa to robí bežne v ľudskej medicíne. Ibaže ten pojem je zaužívaný pre dobytok, tak nevymýšľali nič nové a použili ho. Je to normálne a neviem prečo sa na tom tak smejete.
Nenapadlo vám, že môžete proste týmto postojom ublížiť tej dotyčnej, čo to písala?

jaLENja

To ste teda nevzdelaní!!!
Inseminácia sa robí pred umelým oplpodnením, normálne sa vstreknú spermie až do vajíčkovodov alebo aj ďalej, to presne neviem.
Ešte ste o tom vy dvaja nižšie nepočuli? Ak nie, nemajte zbytočné komentáre!