poštípanie, reakcia

Príspevok v téme: poštípanie, reakcia
pepegreat

Dobrý deň. Chcel by som sa poradiť, či niekto nemá skúsenosti s podobným problémom, alebo o niečom podobnom nepočul. Pred asi týždňom ma zacal boliet chrbat medzi lopatkami a začal som pociťovať bolesť od pravej lopatky v smere k podpazušiu a až na pravy prsny sval. Nie je to bolesť svalstva, ale bolesť kože na dotyk, bolí ma aj napríklad to, keď mi tade prebehnu zimomriavky, alebo si nastriekam dezodorant. Po asi dvoch dnoch som si vsimol, ze sa mi nedzi lopatkami tvori cervena "vyrazka". Kedze som bol sam, nemal sa mi na to kto pozriet. Az po dalsich 3 dnoch ked som bol s manzelkou a "vyražka/opuch" sa zvacsila asi na 2x2 cm sa mi na to pozrela manzelka a zistila, ze sa jedna o ustipnutie. Este sa mi v okoli zacali robit cervene pupence, ktore svrbia. Stipanec pozostava z troch vpichov v tvare trojuholnika. A su tam dokonca dva vedla seba. Bol som sa prechadzat v lese, ale nic som necitil. Neviem aky hmyz ma pobobny vpich, ale mam trochu obavu, aby som nemal v tele nejaku infekciu. Mam vyhladat svojho obvodneho lekara? Dakujem za pripadne postrehy.