Vaginalny kruzok Nuvaring

Príspevok v téme: Vaginalny kruzok Nuvaring
lilinkaaa

ahojte.. gynekologicka mi predpisala ten nuvering.. no a dnes som dostala menzes cize dnes som si ho chcela zaviest ! .. ale nechapem .. ked stlacim ten kruzok a zavediem si ho tak pohoda.. a ma to ostat v takom tvare ako som si ho zaviedla ? .. uz hlbsie si ho zavies neviem ! .. ale aj tak to citim akoby padal von :( . a ked si vyberiem tampon tak mi vyjde s nim ! .. co mam robit ? .. a ked som si vsuvala tampon tak sa mi nuvaring posuval von ! .. :( .. uz som zufala.. a neviem ci som neurobila chybu. lebo potom ma to cele nasralo a vybrala som si ten nuvaring asi okolo jedenastej dnes.. a teraz som si ho znova zaviedla.. ale furt to iste :( .. co mam robit ??

lilinkaaa

aha tak dobre :) .. ja len aby bola istota no .. :) a inac je to spolahlive ? .. nie nestalo sa nic medzitym cize OK .. no tak dufam ze to bude v poriadku .. zapacila sa mi tato forma antikoncepcie pretoze moje telo zle znasa tabletky a naplaste mi doktorka neodporucala cize ostalo teraz toto na vyskusanie :) . dufam ze nebudem s tym mat problemy.. a dakujem :)

plamienok

preco by to malo vadit?ved sama pises,ze sa moze az na tri hodiny vytiahnut uplne tak si ho tam hned vloz a je pokoj.je to sila zvyku teraz si z toho nervozna ale budes pokojna uz o par dni urcite.A neviem ci sa nieco udialo za ten cas kym si sa ho rozhodla opat dat ale myslim,ze ak nieco tak iba to ,ze prvych sedem dni sa nanho nespoliehaj.to asi max.co sa mohlo stat podla mna.

lilinkaaa

ale nee.. nuvaring sa moze pri sexe vybrat.. moze byt vybraty von max 3 hodiny :) tak hej je to pravda ze nabuduce ked dostanem menzes tak nebudem mat nuvaring v sebe .. tak a teraz nevadi ked furt vypadne ked si vytiahnem tampon ? tym sa neznizi jeho ucinnost ? .. a pri umyvani ? moze ostat vo mne ? .. a s tym som nic nespravila ked som sa ho rano pokusala vsunut dnu a nakoniec som ho vybrala, dala do povodneho obalu a teraz som si ho opät dala ??

plamienok

mam nuvarng skoro treti rok a som max.spokojna a vobec s nim nemam ziaden problem.Je to trosku obtiazne aj ked je tampon ale nakoniec to bude tak,ze ked budes mat nuvaring tak vtedy nebudes mat tampon.

sssssss

Prave pre tieto dovody by som nuvaring nikdy nechcela. To uz fakt radsej tabletky. Vies, aby si tomu svojmu po tom, co mu nuvaring ostane pri sexe na penise nemusela povedat: "Tak a teraz sme sa zasnubili." Zartujem:)