Podvadzate? baby, aj chalani

cukrusik

prepac malickaa ak sa nejako dotklo priamo teba hovorila som všeobecne ebo poznam par takych pripadov, ze ak aj niekto podvedie tak ten druhy clove mu proste eodpusti a co ty vies ze ci ti to uz nevratil, stane sa totiz a poznam takych dvoch, ze sice podviedli svoje baby ti chalani a tie baby im odpustili Z LASKY, ale tie baby ich na oplatku tiez PODVIEDLI, a preto sa vlastne s nimi dali dokopy spet.. uz nemaju totizto ten zly pocit ale aj ked o tom chlapi nevedia, tie baby budu mat vo vztahu vzdy navrch, ako v tom tvojom ma mozno tvoj chlap a netvrd ze neee.. stale je tam to ze ti mozno uplne neveri.. a ze ty mu stale opakujes ze by si uz nikdy nic take nespravila..a atd atd vzdy tam bude to ze TY si ta horsia.. a ja aj keb to mne spravil clovek ktoreho milujem, proste uz by som sa na neho nedokazala pozriet, uz len preto ze mozno to nie je ubohe, ale kazda zena a v tvojom pripade chlap BY nemal ist nikdy POD SVOJU uroven. Vy asi ste tu ciaru prekrocili - slava vam ak vam to vydrz po zbytok zivota.

:)))

ak tym myslís tu povrchnost, ze si robi co chce... zranuje vsetko dookola a neuvedomuje si to lebo na to nemá dostatocny intelekt... nie je jej to luto lebo si nezrata dva plus dva... je ako vygumované klbko pudov ktore si ich uspokojuje ked mu treba...

tak v tom prípade suhlasim, je jej fajn, je taký jednoduchý, prostý tvor... keby sme vsetci takí, tiez nam je len dobre. tak co nam v tom bráni.

malickaa

cukrusik
preco taky vztah uz podla teba nema zmysel?? od toho incidentu sme uz tri roky spolu aa nemyslim si zeby to bolo horsie ako predtym...prave naopak..aa ak si myslis ze ak sa nieco take stane taaak ak jeden druhemu odpusti taaak ze vztah uz nemoze dalej fungovat tak to sa mylis...aa nechcem sa s nim rozist len kvoli tomu...ja viem bola to moja chyba a velmi ju lutujem...ludia robia chyby..bohuzial je to tak..a to ze ty by si uz v takom vztahu enchcela byt je tvoj problem..aa vobec to nie je ubohost vztahu ako ty hovoris...proste mame sa radi aa kvoli tomu sme sa nerozisli...a ja viem ze by som to uz viackrat neurobila...aa ci ty tomu veris alebo nie mi je uplne ale uuplne jedno..

zabicka1611

noo...tak ako vidim nazorov je tu dost a roznych!!
podla mna..viem ze sa to lahko hovori ale ked uz by ma teda podviedol tak ISTO by som mu to nechcela vratit!! ved mam predsa svoju hrdost a cest,nie?!! to by si aj on pomyslel svoje..v tomto teda u mna neplati a BUDEME SI KVIT!! :(
...a co sa tyka toho podvadzania..ten pocit, ze ma podvadza poznam..a to je vecne tema nasich hadok...lenze ja uz viem ze by mi to Nikdy neurobil, sam mi uz tolkokrat dal jasne najavo pred vsetkymi ze na ostatne kasle a tak trochu mi padol veelky kamen zo srdca!! :D ale casto nerozumiem jeho slovam..ze "ak ma niekedy podvedies tak"..alebo "sak ak ma chces podviest"....neviem..dakedy mam z toho pocit ze si priam pyta aby som ho podviedla!! stalo sa to aj vam? ci len ja mam takeho experta? :(

:)))

len si podvádzajte.

zraníte všetkých koho sa to týka.

ste bezcitné svine a chudáci bez nejakej pevnej vôle, živočíchy ovládané pudmi, prízraky ktoré nemajú svedomie.

všetko sa vám raz vráti a potom ked to príde, rozmýšlajte, čo ste kedy komu urobili.

tschuss

cicuška

Keď som zaľúbená a mám vzťah tak podvádzanie určite nepripadá do úvahy!!! A keby sa mi to stalo, tak ten môj vzťah by ďalej nemal zmysel. Nie!! som proti

zufalaAla

ja by som nepodvadzala racej bysom to ukoncila..ja mam taky problem, ze on nema na mna chut od zaciatku vztahu to je horsie ako po dlhsom case:(

pan smutny

Dobry den. Som muz a mam nato chut stale len uz nie so svojou priatelkou, je z toho stereotyp. Milujem ju, len uz necitim to chvenie,neopustim ju a nepodviedol som ju, ale som len clovek (uz starsi) a viem, ze je to len otazka casu kedy ma hormony premozu a ja podlahnem inej (sexualne).
Viem, ze to berie tak isto!A viem,ze si tu pise, kedze pise s mojho stoloveho pocitaca a nie je to nic prijemne citat. Ludia aspon si davajte pozor aby ste toho druheho zbytocne neranili, ked uz mu to neviete povedat do oci!!! S pozdravom Smutny .