Podvadzate? baby, aj chalani

sandrusiik

TAK TOTO BY SOM NIKDY NEDOKAZALA UROBIT!!!....PODLA MNA VERNOST MUSI BYT....SI MYSLIM ZE KED NIEKOHO PODVEDIETE,TAK TO JE ZNAK TOHO ZE DOTYCNEHO NEMILUJETE A NEZALEZI VAM NA NOM!!A NA CO TAKY VZTAH DALEJ DRZAT?

ShaulaThalit

jeden cas som to aj ja robila a vklude som sa vedela pozriet do zrkadla, a takisto som svojho frajera milovala a nikdy by som ho neopustila. islo o to, ze som mu neverila a mala som pocit, ze aj on ma inu... tak som si nasla liek na to a to, ze som robila to iste, co som si myslela ze aj on robi..

pre kolibu

Koliba, uzasne ze si kazdeho podviedla. To samozrejme myslim ironicky. Milujem taketo trapne typy ako ty, ze si musia nieco dokazovat. Je mi s teba na grc.

sandynka

Ked podvadzate svojich partnerov mozete sa pozriet na seba normalne do zrkadla? Ja by som to asi nedokazala. Dobre, hovori sa nikdy nehovor nikdy, ale toto je uplne proti mojim zasadam. Priatela milujem, a ked si predstavim, ze len kvoli nejakej blbej bokovke by som o neho prisla....
Ten co pisal "pre Mareka", ze prejde 10 rokov a zacne rozmyslat inak. Prepac, ale pochybujem ze kazdy chlap si najde inu zenu:) Ked je Marek stastny tak ako je, tak mu netlac do hlavy taketo nazory.

_Marek

pre toho co pisal premna:ja sa nepozeram co bude a ako bude.ja zijem pritomnostou.veci riesim vtedy ak su aktualne.ak svoju zenu prestanem milovat budem to riesit potom.ak ma ona prestane milovat tiez to budem riesit potom.ale momentalne zijem takym zivotom ako zijem.mam zenu ktoru milujem krasnu dcerku a snimi mam naozaj uzasny zivot.a to ze mala zdravotne problemy nie su premna ziadna prekazka praveze vyzva stat pri nej a aj to upevnilo nas vztah.nic sa tym nepokazilo.bral som si ju z vlastnej vole a slubil som jej ze kym sa bude dat budem tu vzdy prenu.
ty vravis ze je to len docasne.takto si rozmyslal aj ty v case ked si bol stastne zenaty a mal dceru?myslim ze asi tazko.tak mi nekaz moju podla teba asi iluziu a nechaj ma vazit si vsetko co mam.

alz-bee

Pre toho, kto pisal pre Mareka:-))...chapem, ze co tym chces povedat, ale nemyslis si, ze teda aj s touto tvojou (da sa povedat, ze) novou partnerkou to moze skoncit tak isto?...budete spolu 10rokov a pride na teba ten isty stav-nebude sa ti chciet ist domov, premeni sa to na stereotyp...ako ja som este dost mlada na vydaj, cize nevidim do toho az tak:)...ale ved kazdy vztah sa postupne meni na kvazi stereotyp...ale treba sa snazit ten stereotyp zmenit...alebo sa treba spytat nasich starych rodicov, ze ako to robia oni, ze sa ani po 50rokoch nerozvadzaju:-D :-))

pre MAREKA

ach jaj MAREK! Veď si len krátko ženatý. A máte malé dieťa. Teraz je to pre teba nereálne. Máš starosti so ženou, ktorá je často chorá, dieťa, práca, nový dom.... Ale prejde 10 rokov a budeš rozmýšľať inak. Stretneš smypatickú, milú, ženu. A tebe bude s ňou dobre. A uvedomíš si, že doma máš sterotyp. že sa doma rozprávate stále o tom isto, pomaly už ani tému nemáte...Prežil som to . Miloval som ženu, narodila sa dcéra, postavili sme dom, všetko bolo fajn. chodili sme na dovolenky.... A zrazu som zistil, že sa mi ani veľmi nechce z práce domov. A potom som stretol JU. A bolo mi s ňou fajn. Ja som mal tiež financie ako ty a moja žena bola dosť náročná. A táto bola milá, usmievavá, tichá, skromná. Nikdy nič odo mňa nechcela. Najprv bola kamarátka. Rozprávali sme sa, pomáhala mi s papiermi... A zrazu som zistil, že po práci sa neteším domov, ale že budem s ňou. tento vzťah trval rok. Potom som žene povedal pravdu, rozviedli sme sa, nechal som jej dom a išiel k tej druhej. Sme spolu už tri roky. Je mi s ňou veľmi dobre. Milujeme sa... Neviem, prinesie budúcnosť, ale viem, že muž dokaže v živote milovať plným srdcom jednu ženu a potom sa odrazu zamiluje do druhej. Tá prvá mu nikdy nebude ľahostajná, veď ich spája dieťa, ale k tej druhej už cíti viac.