Od kedy mam sex s priatelom mam nejaky cudny vytok

Príspevok v téme: Od kedy mam sex s priatelom mam nejaky cudny vytok
lina_17

ahojte.mam taky problem od kedy mam sex s priatelom mam nejaky cudny vytok minule som sa pozrela na jeho penis a mal na nom taqe male biele wyrazky ako krupica ale iba na dwoch miestach :/a sem tam mu taq cudne smrdy a minule mne wytok taq isto smrdel ja uz som zufala a newiem ci mu ti mam powedat alebo co ani newiem co to moze byt :/ poradte a wopred dakujem

zjuzjika

to musi byt prijemny sex, ked jemu "smrdy" tebe "smrdy"..... radsej pekne bezkaj k doktorovi a on tiez....ked "smrdyte"

tibike

Ak sa ide do postele v stave, že "sem tam mu taq cudne smrdy", riešenie následku, ale najmä príčiny bude veľmi zložité...

treponema

lina:ty expetka!ked uz mas nejaky takyto problem,tzak v prvom rade by som prestala sexovat,navstivila gyndosa a milovaneho poslala k mudr tiez...moze to byt vselico.....ale nakolko myslim,ze si este "mláďa" tak sa neinfikuj zbytocne nejakym svinstvom a utekaj ku mudr. nech ti urobia vytery a nasadia terapiu. ak nechces cakat preventivne si nieco kup uz v lekarni...a uz dnes bolo neskoro!!!a nesexuj moja mila:-)skus vydrzat,kym nebudete fit