Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ovisnuté prsia

martttttinka

Co ti je3e, ty si teda pekný obmedzenec. Aj tvoje péro je také dokonalé? Odfoť a pošli, radi sa kukneme ako má vyzerať ideál krásy..

co ti je3e?

prosim ta GS sa mi zda ze len teba vzrusuju ovisnute cecky.
PRSIA maju byt pekne pevne gulate ci uz 1,2,3,stvorky

gs

Som chlap a na mna osobne posobia velke a ovisnute prsia neskutocne eroticky a vzrusujuco.Som si isty, ze vacsina muzov to vidi rovnako.

stratosfera

ahojte. chcela by som prispiet k teme vacsich a ovisnutejsich prs. tiez patrim do skupiny zien, ktore maju tento "problem".. velmi skoro som zacala dospievat a hanbila som sa za svoje prsia, chlapci mi vkuse tahali podrpsenku.. kedze mi lave prso rastlo skor ako prave, tak som sa ho snazila laktom nejak tlacit k zemi, aby ho nebolo vidiet.. poskodila som si sama.. akosi mi nikto nevysvetlil ze je to normalne.. velmi ma to teraz mrzi, lebo s pravym prsnikom som spokojna.. tiez sa bojim operacie.. hoci viem, ze citila by som sa lepsie, keby som si nechala moj lavy prsnik trochu podvihnut.. zvlastne je, ze vsetci chlapi v mojom zivote boli z mojich prs nadseny.. no, len som si pomyslela svoje.. nikdy ma ziaden nepresvedcil.. gravitacia je svina.. po par minutach bez podprsenky sa uz citim zle.. asi ina pomoc ako zmena mojho pohladu na mna pre mna nieje, co? dakujem, ze som sa mohla podelit a dakujem vrabiakovi za to co napisala :-))

nick

karkulka spravne ze mas strach z jaziev a to este treba dodat ze nie kazdy ma rovnaku hojivost ran. A mat na cely zivot na prsniku zvar ako na kostre bycikla nie je potrebne a neverim ze okrem sadistov sa niekomu jazvy pacia. Kazda koza ma iny priebeh hojenia a spociatku pekny rez moze mat skaredy zvar. Ak ma byt riesenim oprava sebavedomia a sexualneho zivota, tak radsej vymenim chlapa ako prsia. Doktora sa po urcitych rozhodnutiach zmenit neda!!!

A mne sa aj tak pacia zenske prsia a nie kozy chlapov. Aj ked niektory by mohli rozdavat a ine sa druhy raz do radu postavit.

aaa

ja si myslím, že by kazdy človek mal urobiť, to čo uzná za vhodne....teda ak si niekto mysli, ze zmensienie prs mu vyrieši jeho problemy...tak nech sa pači, prečo nie? Ja som bola na plastike nosa...viem ze j e to uplne nieco ine...ale ide o to, ze uz sa moj komplex doslova vyriešil...tak ak mate tiez tu moznost pokuste sa o to aj vy