zvlastne pachnuci moc

Príspevok v téme: zvlastne pachnuci moc
wewusa

uz pred casom som mala obcas par gynekologickych problemov, vytok a podobne ale vsetko sa to dalo dokopy a mozem si zaklopat ze momentalne ma nic netrapilo, az na to ze v poslednom tyzdni dvoch mam pocit ze po vykonani malej potreby moc zvlastne smrdi, nikdy predtym som to necitila, nie že by som ho ovoniavala ale toto citit. Neviem co to moze byt, necitim ze by som bola chora, ziadny zapal ani nic nepocitujem... poradite nieco? kamaratka ma nastrasila ze tehotenstvo, pretoze vtedy je moc viac citit...

dancaBB

lucks222 pocuj ale na tvojom mieste by som si davala velky pozor lebo mozes mat aj zapal mocoveho mechura...ale o to by neslo az tak..to sa da relativne dobre liecit..ale problem je v tom ze to moze prejst aj len za par hodin na zapal obliciek..fakt staci len par hodin..lebo to uz je pruser jak hovado...to uz je taka bolest, ze clovek ma zachvaty...a nehovoriac o tom ze to moze prejst aj do vacsieho problemu s obliciek..a kedze oblicky su nenahraditelny organ, ktory sa len tak sam od seba neobnovi, tak by som si davala pozor...lebo z jedneho ignorovaneho zapalu mozete mat dozivotne problemy!!!!!ale fakt

ajjaja

aj ja zijem v anglii a mam pocit,ze mi zapacha moc a tiez ked mi ho vysetria tak ze je to v poriadku,ale ty s tymi horuckami podla mna mas zapal ladvin,ja som mala take iste symptomy a mala som zapal obliciek,bola som nastastie na SK kde mi to preliecili,bo v anglicku to je dost zufale...

lucks222

ahojte,
ja mam podobny problem,strasne mi zapacha moc,je tmavsi a kalny.mavam zvysene teploty,hlavne rano,biely vytok,bolesti oci a usi a svaly ma bolia ako po svalovke.teraz sa k tomu pridali aj bolesti pod lavym rebrovym oblukom.momentalne zijem v anglicku a ked som bola u lekara tak mi vzal moc a vysetril ju na pritomnost chlamidii ale nic nenasiel.tak uz vazne neviem co mam robit.
neviete mi niekto poradit,prosim.
dakujem

wewusa

stravujem sa stale rovnako, rano vascinou celozrnne pecivo, obedy podla chuti ale normalne teple varene jedla, nic pikantne, nic kysle. nejake to ovocie a obcas nejaka ta sladkost...
snazim sa pit vela, aj caje aj mineralky, aj dzusy, striedam to...

kika32

Moc moze byt citit z vela dvovodou. Je to aj stravovanim, Moze to byt aj z liekov alebo roznych vitaminov. Ja mavam silnejsi moc ked jem vela slaneho,alebo som nachladena.