nechut na sex

dcdl

ja to zažívam tiež a zmena stereotypu moc nepomáha. je to skôr na pár dní a potom zas odznova. my sme nemali sex skoro dva mesiace a najhoršie na tom je, že ja som si na sex za tie dva mesiace ani len nespomenula. dosť ma to trápi, ale neviem, ako to vyriešiť :(

aruna

ahoj darinulka,ja mam podobny problem,zacalo sa to nedavno.mam chut na sex,ale ked k tomu dojde niesom vzrusena.predtym som mala skvely sexualny zivot.pred tyzdnom som sa bohuzial liecila na chlamydie,aj to moze byt pricina.pozor su vsade a vecsina pacientov o nich nevie.

jojo

chodte sa spolu niekm vyblaznit, na disco, na vylet,.. nie sex, proste sa len poriadne zabavit, zazit nieco uplne ine, nevsedne, a spolu :) aby ste pocitili ze sa este stale mate radi a ze je vam spolu fajn :) to odbura psychicke problemy..
no a potom mu daj fajku a to uz zacne samo :) a nie je naskodu experimentovat v posteli :)

karkulka

Haha no to je pekny nazor mirek :) zenu treba aj psychicky stimulovat, nie len cakat kedy roztiahne nohy lebo chlap chce :) ked nieco chce tak nech pre to nieco urobi :)cize zrusit stereotyp a nudu a skusir nieco nove a mozno to ani nemusi byt ohladom sexu ale zazit s partnerom unik z kazdodennosti a ta chut pride sama :)

mirek33

Ahoj neviem na co cakas ved keby ja nemam sex kazdy den tak zomrem vies ako sa musi citit chalan ani ja by som sa o teba nezaujimal keby si bola nefunkcna

Darinulka

neberiem hak ani ziadne lieky celynas vztah je o nicom nikam sa hehybe proste stereotyp ale ja nemam vobec chut na sex a toma trapi snasd najviac