Zväčšené lymfatické uzliny

Príspevok v téme: Zväčšené lymfatické uzliny
Berusiatko

Mám opuchnutú uzlinu na pravej strane krku, má asi 3 - 4 cm, je to normálne??mala som streptokoka, ale už je vyliečený a uzliny sú stále také obrovské. Na krčnom si doktorka myslela že to mám z alergie, ale žiadnu alergiu nemám. Ale mám zpálený kĺb hornej čeluste, tiež na pravej strane, môžem mať tú uzlinu takú opuchnutú z toho?? Ďakujem

vystrašena

Ahoj odpisala som ti na mail, a ano uzliny pretrvavaju..dokonca mam aj pod pazuchami už...ale zdá sa mi že tie na krku sú menšie...

vystrašena

Ahoj odpisala som ti na mail, a ano uzliny pretrvavaju..dokonca mam aj pod pazuchami už...ale zdá sa mi že tie na krku sú menšie...

simca77991

Ahoj tak ja mám tiež problémy s uzlinami vôbec mi nemiznú chodím s tým hore dole po lekároch a nič s tým nerobia iba mi vezmú krv a nič viac,nemohla by si mi dať na seba kontakt myslím tým svoj mail alebo nick???potrebujem sa s tebou poradiť ohľadom tých uzlín.a ty sa máš ako??ešte stále máš tam tie uzliny??a aké vyšetrenia si mala urobené???ak môžeš tak ma kontaktuj na môj mail simca77991.

simca77991

Ahojte, aj ja mám problém s uzlinami a lekári s tým nič nerobia.Mohla by som poprosiť kontakt na Vystrašenú??? Potrebujem sa Ťa niečo opýtať. Môžeš mi odpísať?? Môj nick je Simca77991.

vystrašena

Prosím Vás, neviete mi poradiť ohľadom tej slinnej žľazy?...či môže pod uchom pripomínať uzlinu...a či môže byť hmatná?

A čo to vlastne znamená, že si ju dokážem nahmatať?

vystrašena

Ahojte, tak lekár ma poslal opakovane na sono, kde som bola dnes a lekárka mi povedala, že mám na krku niekoľko typicky reaktívnych LU do veľkosti 7x4mm....a potom som sa spýtala, či to čo cítim pod ušami, hlavne pod ľavých nie je uzlina..a na moje počudovanie mi lekárka povedala, že to je SLINNA ZLAZA....je to možné?..že by bola pod ušami slinná žľaza taká hmatná tvrdá akoby hrčka?..

vystrašena

Takže z normalneho krvného obrazu sa to zistiť neda?..lebo mne bral pred mesiacom a pol doktor krv na krvny obraz a na toxoplazmozu, boreliozu a ešte nejake ine veci..chlamidie a tak...ale mononukleozu asi nie...