Šampóny ktory je najlepsi?

BioVevericka

Ja už iné ako prírodné produkty nepoužívam dosť dlho a na pokožke to dosť poznať. Predtým sa mi aj lúpala a teraz už dlhodobo nič. Používam hlavne laveru, ale treba sa zamyslieť aký typ vlasov máte, podľa toho sú tie šampóny určené a naozaj efektívne pomáhajú. Napr ked vyskúšate na mastiace sa vlasy, len preto že vám voní tak si moc nepomôžete, lebo sa vám potom začnú trochu viac mastit vlasy :D ale mne napr velmi vyhovuje hydratačný a na objem :) dá sa kupit aj v obchode ale ja kupujem cez notino kde maju aj ine vyrobky čo rada používam a sledujem kuponyzdarma tak to mam potom ešte lacnejsie.

Adaa

Ja som vyskúšala veľa značiek šampónov napr.Vichy ten mi vôbec nevyhovoval.Kamaratka mi poradila z Lidli značku Cien kúpila som si aj kondicionér a šampón Repair a je úžasný už po prvom umytí som mala vlasy jemnejšie lesklé a hydratované.Odporucam vyskúšať keďže ide o minimálnu investíciu

Vaness712

Za mňa jednoznačne Ave Natura sérum. Nielenže mám pekné lesklé vlasy, ale dá sa použiť aj pri rôznych kožných problémoch, má ochranný UV faktor a ďalšie výhody. Ja osobne odporúčam všetkými desiatimi. 100% prírodný výrobok vyrobený na našom krásnom Slovensku

Vaness712

Jednoznačne Ave Natura sérum. Úžasný šampón, ktorý je tak prírodný, že sa z neho dá aj napiť. Žiadna chémia...mne prestali vypadávať vlasy, ale pijem od nich aj Elixír (silný prírodný antioxidant) a mám ich krásne lesklé a pevné. KONEČNE. Navyše sa dá šampón použiť aj pri rôznych kožných ochoreniach. Pre mňa osobne wellness vo vlastnej kúpeľni

jeenamu

Nenapísala si, aké máš vlasy, či jemné alebo mastné alebi riedke a to je dosť doležité. Pozri na Notino podľa toho, aký máš problém. Majú tam veľa značiek aj profesionálne prípravky, určite si vyberieš.

Bubliii

Ja mám najlepšie skúsenosti so šampónmi prírodnými, od Alverde.. síce možno tak krásne nevoňajú a nepenia, ale vidím, že nezaťažujú ani zďaleka tak vlasy ako klasika Nivea a pod.. a ani životné prostredie :) dajú sa kúpiť v DMke za rozumnú cenu, ja kupujem rodinné balenie a vydrží mi dlho.