Šampóny ktory je najlepsi?

Dadkaaa.

vlasy ma kazdy uplne ine,takze je to indivudalne..... ja mam suche a farbené vlasy. použivam šampony od alassala veľmi spokojná.

Mima83

Najlepsie znacky podla mna su Kerastase, Chi, Alterna. Daju sa kupit cez internet ale aj v niektorych kadernictvach. Su drahsie ale rozhodne! dlhsie vydrzia ako nejake obycajne z drogerie. Ja si umyvam vlasy kazdy 2 den a vydrzia mi 2-3 mesiace. Zaklad je davat si malo! aj ja som kedysi pouzivala tie sampony z drogerie a asi kazde 2-3 tyzdne som si musela kupovat nove lebo ked som dala malo to nepenilo nic, lebo obsahuju vela vody

Lastovicka22

Ahoj, tato otazka ma tiez dost trapila v minulom roku. Je ich take obrovske mnostvo. Vyskusala som ich vela. Najskor som siahla samozrejme po tych co su v drogeriach, ale to mi prislo vsetko rovnake. Niektore som dokonca ani nespotrebovala a leteli do kosa. Stale som nemala ten pocit vo vlasoch po akom som tuzila. Tak prisiel rad na internetove ponuky. Nasla som super stranku parfums.sk (ale myslim, ze sa menia nazov na notino.sk) , kde maju obrovsky vyber a po par skuskach som natrafila na znacku kallos. Tento je za mna top. -odkaz odstránený- odskusane mam aj ostatne z tejto rady a som s nimi spokojna v kombinacii s maskami mam konecne vlasy jemne, lehko rozcesatelne, jednoducho, ja uz nehladam. Uz som nasla.

Sisa77

Ja som pouzivala rozne sampony. Na mastiace sa vlasy na suche konceky, spevnujuce ap. Ucinok trval len chvilku. Rozne znacky elseve, pantene, gliss kur... masky, kondicionery ap. V konecnom zavere som vysadila veskere chemicky pripravovane produkty. Teraz pouzivam celkom lacny Timotei s jasminom a arganovym olejom a je skvely. Vlasy si uz vobec neumyvam kazdy den a dokonca uz nemam krepove konceky su krasne, lesknu sa a dokonca sa mi prestali aj vlnit. :-)

zuzi74

Ja som pouzivala z Klorane zihlavovy, nakolko sa mi dost mastia vlasy pri pokozke. Casom ma z neho tak zacala svrbiet pokozka na hlave, ze som ho musela uplne vysadit. Nahradila som ho cistiacim samponom z Alterny a ten mi upokojuje pokozku, ale prechadzam na cisto prirodny sampon, nakolko tie penive mi nerobia dobre.

asofia

Mne robi velmi dobre na vlasy cisto prirodny konopny sampon, ktr. pouzivam spolu s kondicionerom. A raz za cas si dam na vlasy balzam z kokosoveho oleja, je to uzasna vona a vlasy po nom su super, odporucam: -odkaz odstránený-