Šampóny ktory je najlepsi?

lochness

ja mam farbene vlasy, ale so sklonom k masteniu, takze sampony na farbene vlasy mi ich mastia a sampony na mastne vlasy zase vymyvaju farbu, holt dilema :)

skusala som cerveny gliss kur aj kondicioner z rovnakej rady, no neviem, farbu to mozno nejako chranilo, ale po 1 dni som mala mastne vlasy takze nic moc...

potom som si kupila cerveny elseve sampon a kondicioner - hroza, okamzite mastne vlasy, ten sampon som odvtedy nepouzila a kondicioneru som sa radsej ani nedotkla (sedi mi v skrini, nechcete ho niektora? :D)

takze som sa vratila k starej dobrej osvedcenej schaume 7 bylin ktora nikomu inemu koho poznam okrem mna nevyhovuje :D sem tam si po nej dam schauma kondicioner, ale to len vynimocne...

treba skusat a pocitat s tym ze budu aj nejake zmarene investicie :))

jankaaaaaaaaa

mne vyhovuju alverde sampony, lebo po tych ostatnych sa mi dost mastia vlasy a su take bez objemu. lenze na tych alverde samponoch mi nevyhovuje to ze su len v malych baleniach a dost casto su vypredane , a kedze si umyvam vlasy kazdy den :D tak sampony rychlo spotrebujem :D ale kupila som si nedavno balea na objem v takej tube, bol lacny, ale nic moc, nemam z neho objem.. syoss boli otrasne sampony. a gliss kur su tiez velmi dobre, pekne sa mi z nich lesknu vlasy , ale nemam z nich velky objem. radsej pouzivam z gliss kur masky a spreje neoplachove

Lauruška

ahojte ja som pouzivala syoss a bol hrozny vypadavali my s neho vlasy mala som lupiny a pod. jednoducho cely syoss je podla mna na nic. ale elseve nutri gloss light od lorealu je uzasny

stastna_som

mne osobne dost vyhovuju obycajne sampony-zihlavovy,brezovy,lopuchovy ... a najviac asi vajcovy :D zo vsetkych kvalitnych a drahych sa mi len mastia vlasy

Denz

Najkvalitnejšie, profesionálne šampóny dostanete v kaderníctvach, kde vám odborníci zároveň poradia najlepší výrobok na váš typ a kvalitu vlasov. Neurobíte zle, ani keď zájdete do lekárne a dáte si poradiť. Možno práve tam naďabíte na prípravok, ktorý vás zbaví nepríjemných lupín. „Môžu byť mastné, keď je mastná pokožka hlavy, alebo keď je prechladnutá, alebo naopak suché, keď je zasa veľmi vysušená. Vinníkom však môže byť i nesprávny či nedostatočne spláchnutý šampón, nevyčesaný lak či gél, takže dbajte nielen na dobré umývanie. Výborným pomocníkom na zbavenie sa lupín sú okrem šampónov i vlasové vody, ktoré sa po umytí dôkladne vmasírujú do pokožky hlavy

sydney

vlasy ma kazdy uplne ine,takze je to indivudalne.pre mna boli najhosrie fructis,avon,oriflame a head and shoulders.zato na L´oreal nedam dopustuit. pouzivam na streidacku ten cerveny elseve na farbene vlasy (mam melir) s tym na 5 oprav ci ako sa to vola.vyborne:) (samozrejme plus maska,kondicioner a pdo.nesmu chybat:))