problemy s vlasmi

Príspevok v téme: problemy s vlasmi
huba-buba

Zdravim
Kedysi som mala velmi huste a silne vlasy, no teraz sa to zmenilo...Vlasy mam jemnejsie a akoby tensie, huste stale su(alebo tak aspon vyzeraju), ale strasne mi padaju. Nie su to chumace vlasov, ale vzdy ked si prejdem hrebenom alebo rukou cez vlasy,aj ked si ich umyvam, dost ich vypadne.
Uz dva roky nejem maso, len ryby, ale tomuto moj problem nepripisujem, lebo problemy s vlasmi sa mi tacali len pred par mesiacmi.
Ake vitaminy atd. by mi mohli pomoct posilnit vlasy?
dakujem

Karamelka_M

Súvisí to s vegetariánstvom. Mäso obsahuje veľa dôležitých látok pre organizmus, hlavne železo a aj keď je kopa liekov a vitamínov, nič ich nenahradí. Ja som tiež niekoľko mesiacov nejedla mäso a skončila som s anémiou, ktorá mi riadne skomplikovala život, a okrem toho, môj organizmus začal pomaly kolabovať. Našťastie ľudia mali okolo mňa rozum, hlavne môj priateľ a "donútili" ma to mäso jesť a je mi lepšie. Už to je raz tak, človek nie je bylinožravec...

anikam

ja som vegetarianka uz dlhe roky a veru na hlave mi neostala snad ani polovica povodnych vlasov. Presla som snad vsetkymi vysetreniami, nik neprisiel na to, ze preco mi vlasy stale padaju. Tak som to vzala do vlastnych ruk, kupila som si kyselinu listovu a B12 a skusam, ci mi pomozu zredukovat padanie vlasov. Z lekarne som vyskusala asi vsetky preparaty na vlasy rozne Reghar..ani si uz nazvy nepamatam, nic mi nepomohlo. Jedla som aj zinok aj jod, tiez ziadna zmena, neviem, asi pomaly zacnem jest maso