Profesorka biologie- vzajomne sympatie ?

Príspevok v téme: Profesorka biologie- vzajomne sympatie ?
Mia123

Caute,
v skole ma uci profesorka biologie. Je to starsia zena, strasne prisna, strasne ciperna, a kazdy ma pred nou respekt, t.j. malokto ju ma rad...
Chcem sa spytat na vas nazor...
Sedim v prvej lavici, casto sa na mna pozera a casto sa nam stretnu pohlady... ked prednasa, pozeram sa stale upnuto na nu a nemam problem s nou udrziavat aj zrakovy kontakt...
Ja nie som ten typ, ze by som sa smiala casto, skôr som stale vazna, prekonala som aj choroby a doteraz chodim k psychiatrovi, v nasej triede som podla vsetkeho asi najvyspelejsia, najpokojnejsia, citim, ze ked robime psychologicke cvicenia, vzdy chytim obdiv...
Myslite, ze mi takto prejavuje sympatie, to ze ma ma rada ako studentku, alebo to moze byt len sebaklam?

qqqqqqq

mia123 je uzasne, ze mas cloveka, ktory ta motivuje. Nie kazdy si vyberie bhodneho cloveka na inspiraciu a je super, ze ty si si zan zvolila svoju profesorku. Iste ta ma rada a prejavuje to prave tymi ocami.

qqqqqqq

alz-bee si este mladucka, aj ja som taka bola v tvojom veku, clovek sa uci len preto, aby sa ucil, vsakze?:) Ja som uz stara buchta pred 30tkou, velmi som sa zmenila za posledne roky. Iste aj u teba nastane neskor prelom. Tak sa drz a uzivaj si mladosti, moja.

mia123

no ja som bola aj mesiac na psychiatrii v bratislave, a v skole o tom samozrejme vedeli, pretoze mi museli uzavriet znamky predcasne a pod. "uradne" zalezitosti :)
Ale diky moc za vase nazory, viete, ona je super, obdivujem ju hlavne preto, ze v jej veku je napr. moja babka istym spôsobom v mysleni obmedzena... nikam nechodi, nic nevie o svete, len to co ju naucili za mlada... a nasa profka je scitana, ciperna zena, stara sa o seba, a vie byt nenormalne vtipna

katty19

asi ste nepochopili na čo sa Mia pýta
Mia, z vlastnej skúsenosti ti hovorím, obdivuje ťa. Určite sa už dozvedela, že máš nejaký problém a napriek svojmu problému sedíš v prvej lavici a pozorne počúvaš. To neuveriteľne zaberá. Si šikovné dievča:)

alz-bee

Aha, tak potom chapem:))...mne zas ta cielavedomost uplne chyba...do skoly som sla preto, lebo sa mi este nechcelo ist do roboty :-P (lebo ja som len prvacka na vyske)..ale snad ma raz chyti ten pocit, ze ano, aj ja chcem nieco dosiahnut..lebo momentalne sa len tesim, ze vobec som sa vobec dostala do dalsieho semestra a dufam, ze sa dostanem do dalsieho rocnika-zato sa tesim aj z Ecok :-D tak ti budem drzat palce, nech sa ti tvoje ciele naplnia :))

qqqqqqq

alz-bee ja som ambiciozna, je to hlavne o prestizi a ta skola stala cely majlant, tak som sa snazila ako som len mohla. Lajdacit sa mi nechcelo za tie velke prachy... Mam jasny ciel v zivote a chcem sa dobre uplatnit, preto na sebe makam. Priemer znamok mam v zivotopise. Mam okolo seba najblizsich, ktori su velmi mudri, tak sa clovek snazi. Studentsky zivot ma nejak specialne nezaujimal, ja som vydata, mam ine priority ako nocne bary a suskandy s kamoskami v parku.

alz-bee

qqqqqq: a mozem sa spytat, co mas z tych Acok?...ale neber to ako utok, len ma zaujima, ze co ma clovek z toho, ked skonci s cevenym diplomom...lebo podla mna sa v buducnosti nikto na ten diplom nepozrie...ja som stastna aj z Ecok, Dcok, Ccok, hlavne ze si uzivam studentsky zivot a ze dako prechadzam do dalsich rocnikov..:-D...

alz-bee

ja myslim, ze jej na tebe imponuje prave to, ze nemas problem s nou udrziavat ocny kontakt...lebo mozno aj ona sama vie, ze nie je medzi studentmi oblubena a na tebe sa jej paci to, ze sa jej (v podstate) nebojis:)...

qqqqqqq

Mozne to je a mozno je lesba:) Neries to, dostanes svoju jednotku a mas to v pazi. Ja koncim vysku, profesorom sa strkam vies kde, biflujem sa, mam svoje acka a ine ma nezaujima.