Kutiky na ustach

RNG

Med obsahuje hromadu antibiotik, teda tym myslim prirodzenych. Rafinovany z obchiodu je teplom poskodeny. Ale neviem o tom, ze by do neho pridavali synteticke antibiotika. To by bolo nelogicke, vsak med sa nekazi, domaci ci obchodny.

RNG

Niekomu moze zabrat aj B2. Akykolvek vitamin, ked je ho nedostatok oslabuje telo.Tak isto mineral.
Pre istotu, ked sa jedna o vitaminy B(hovoril som o nich v spojeni s ukludnovanim, nervovymi bolestami, chutou/podvyzivenost a pod), zobral by som silnu zmes vsetkych, napr. stress- B.
Med je plny antibiotickych latok. Preto sa nekazi ani po rokoch.V minulosti sa pouzival na liecenie, na rany atd. Skoda, ze jeho pouzitie upadlo do zabudnutia v modernej medicine.
Jediny problem s medom su mozne alergie a velmi rozdielne druhy(podla kveteny pri uloch.) Takze ucinky mozu byt rozne.

RNG

Cirtricidal nie je len jednoduchy vytazok, je to patentovana aktivovana(ciastocne chemicky zmenena) extrakcia. Podla odhadu jedna kvapka je ekvivalent vyluhu so styroch semienok grapefruitu, ale z citricidalu su niektore skodlive(drazdiace) zlozky odstranene.
Dostat ho je z viacerych zdrojov v cechach, ja mam verziu GSE, cakam na schvalenie.V mojej predajni v Bratiskave uz je, ale zatial nie na volny predaj. Informujte sa tam.

veny5

RNG: ahojky, prosim ta, ako si doma urobim ten extrakt z grepovych semienok? Neviem, ci budem mat zrovna take stastie, aby som kupila grepy s tolkymi semienkami :o)
Alebo v nejakej lekarni kupit hotovy extrakt? Dakujem pekny dnik prajem.

RNG

Kutiky mozu byt od vselicoho aj viralne spojene napr s herpes V1.
Ak ti tam zistili zlateho streptokoka, z prirodnych veci je extrakt z grapefruitovych semien velmi ucinny proti nemu. Uz v koncentraciach 10 ppm vyhubi streptokoky.
Odporucena koncentracia na pitie 15-30 kvapiek na pol litra je 500 az tisic ppm, vysoko postaci, aj ked sa zriedi slinami.

robertolino

Dal som si robit z kutikov kultivacie a zistili mi zlateho streptokoka,predpisali mi antibioticku liecbu tabletkami Dalacin a kremom dalacin.Preslo to asi za tyzden,hoci som sa toho nevedel zbavit niekolko rokov.Avsak zase sa mi to objavilo a tak si to zase natieram Dalacinom a Fucicortom...no uvidime.

foltánová

Môj syn od malička mával kútiky. Keď mal 22 rokov zisili mu chronický zápal hrubého čreva. Vysvetlili nám, že aj kútiky môžu tým súvisieť. Odkedy sa lieči, nemá ani kútiky. Po tejto skúsenosti by som sa obrátila aj na gastroentorológa.