Chudnite s novym liekom Alli

LenusQa

Aojiky babenky prosim vas nevedeli by ste ete o nejakych inych tabletkach na chudnutie bez lekarskeho predpisu?? :) pretože ja viem zatedy iba o alli :( ... Ďakujem

maskara24

alli mozno funguje,ale da sa brat max. 6 mesiacov a ma kopu vedlajsich ucinkov,skuste -odkaz odstránený- to funguje,mam to odskusane

jaanik

podla mna lieky na chudnutie su blbost a dobry reklamny tah a fajn sposob pre niekoho ako zarobit... ja som bola tucne dieta a doktori mi ordinovali kadejake "zazracne" lieky na chudnutie a vysledok nulovy... jediny ucinny liek na chudnutie je zdravy zivotny styl s dobrou davkou sportu... a tie peniaze co vyhodis za lieky radsej si za to kup zdrave jedla a nejaku tu pernamentku na aerobic ci do fitka...

asija.no

fíha to je super,heh a este ak mozem - ze kolko mas rokof a kilecok, a ci ta neprehána ako pisu v neziaducich ucinkoch ňo :))

bobika 1

už má 3kg dole :o)))), dávam si pozor na mastné a to robi svoje, človek si ani neuvedomuje kolko mastneho zožere, kým to doslova nevyprdí :o)))) a navykaká!!!! A ďakujem za opýtanie.

bobika 1

hovorte si čo chcete, ja mám od minulej soboty 2kg dole a jasne, že človek musí upravit aj stravu, taká tabletka čo sa budete prežierat a jest tabletku a popritom chudnut NEEXISTUJE

......

ja sa vám čudujem je to všetko reklamný ťah tak ako všetko,čo sa týka chudnutia.Máš upraviť stravu a cvičiť,ale to schudneš aj bez tabletiek.Ja mám odskúšanú delenú stravu a vždy som schudla a bez tabletiek.Moja kamarátka si dala napichať ihly do ucha.Schudla,ale tiež musela jesť len zeleninu a nič kalorické.Všetky tieto zaručené tabletky na chudnutie sú len požieračmi peňazí.