oral nemusim :(

Príspevok v téme: oral nemusim :(
zoe

Som frustrovana. Oral vobec nemusim. Ked ma lize, vobec to so mnou nic nerobi, naopak vo mne vyvolava pocity frustracie, z toho ze to so mnou nic nerobi....a potom aj stracam chut na sex. Ked sedim na nom a on sa pokusi stimulovat klitoris, takisto nic. Je mozne, ze by bol klitoris "iny" ako u vacsiny zien? Prosim vas, poradte mi niekto. Seriozne. Sexualne som aktivna asi dva roky, ale nejako to cele nemusim. Mozno prilis nad tym rozmyslam, a tym "vypnem". Dik

dunka

Spravne podotkala brunca, ze pri milovani sa nerozmysla, zamerne som napisala milovanie nie sex.Pri sexe sa nedosahuje orgazmus.Som 13x dlhsie sexualne aktivna ako ty. Pri milovani sa musia partneri oddat jeden druhemu celi,rozpravat sa o pocitoch o tom co je komu prijemne a co menej. Moja skusenost s polohou, ked zena sedi na muzovi je velmi pozitivna. Sama si najdem to miesto a miestecko, polohu co ma najviac drazdi a muz vydrzi pri tejto polohe najdlhsie kym dojde k ejakuacii.

brunca

kazdy mame rad nieco ine,kazdeho vzrusuje cosi ine.to ze to s tebou nic nerobi neznamena ze si divna. inak pri sexe sa nerozmysla :-) mozno aj v tom je tvoj problem,ze sa nedokazes uvolnit,mozno to robi zle,ak ti je to neprijemne alebo bolestive.treba skusat cosi ine co ti,vam obom bude vyhovovat. no najlepsie je ked sa vies s partnerom otvorene porozpravat o sexe,povedat mu svoje tuzby,predstavy.skus to. si dva roky sex.aktivna a dosiahla si za ten cas orgazmus? nie kazda zena dokaze mat orgazmus cez klitoris aj minule tu pisal chalan mal problem ako ty,chcel aby jeho partnerka mala takyto orgazmus a hoci robil co sa dalo tak to neslo. za tie dva roky si mala len tohto jedneho partnera?len pri nom ti to nic nerobi ci akoze vobec? to by si musela napisat viac intimnych detailov. klitoris urcite nemas iny ako vacsina zien. mozno treba vymenit partnera.