NAJ depresivne kocky!!!

steffi

slusny muz ahoj ci dobre ranko :)
inac mas pravdu s tym nickom ale aj tak nechapem ludi ktori sa snazia vystupovat pod cudzim nickom , o com ide ::? ved sa len strapnuju nic ine a ked je to nejakym sposovbom per nich zabava ci akoze sranda tak su proste...

slusny_muz

NO vidim, ze tato tema je zrela na zavratie. Neviem pochopit stale mate nejake problemy s nickom. Ved si jeden zaregistrujte a podtym stale vystupujte a nemusis dochadzat k takymto nedorozumeniam. Kazda odchylka od nicku znamena ze ste to neni vy....a je to. Dobre rano...

karco

no ja jej dam pokoj. ja tiez vidim do veci (tejto veci) velmi dobre a myslim ze ovela lepsie ako vacsina ludi. viac sa uz vyjadrovat nebudem lebo tato debata je pod moju uroven. aby som ja nakoniec skoncil, ako niekto, kto tu ublizuje alebo co. koncim. pis si co chces. uz viac reagovat nebudem.

karco

no ja som nehovoril o sebe. ale o niekom inom. ja som nikomu nikdy neublizil. neviem ci si skutocny alebo aj toto je nejaky vymysel, ale ak si, tak pochopis.

kremienok

az tak ma to psychicky netyra ale rad by som niekte ziskal informacie.od muzov tak vam tu pisem tu otazku.ako ste to dokazali vy