NAJ depresivne kocky!!!

giv

brunuška ešte neviem,čo bude. Neviem ani, ako sa vyvinie počasko. NBevyzerá to sľubne :((
Dnes v noci sa mi o tom stretku snívalo!! Presne o spoznávaní, ale nebolo to ani pozit. ani negat...čo sa týka výsledku...alebo jeho postoja. Takže neviem....hm.
Pozerám na ČT 1 rozprávku :))) Princezná z mlyna. Krásna pieseň, tá ich romantika. Už jej spieva ten kučeravý...vidíš, hľadím a ani mená si nepamätám :(((

brunusa

no hej giv u vas nic-lebo cyrilko sa zasekol u nas...aj ted to riadne fuci..ale to vis chlapi narobia vela bordelu :-)
bruni sa nechce pisat tazke maily- neni o com giv-stale rovnako...
som rada ze sa ti dari v praci aj ze si tam spokojna-to je hlavne moja.a co bude s tym dalsim...+ v tvojom zivote???

giv

Ejha, popísali ste tu toho statočne veľa. U nás na strednom...nebola žiadna víchrica. Planý poplach.
V práci bolo fajn, kolegyne sú mladé babeny, a celkom pohoďáčky. Nasmejeme sa. Šéfka do práce takmer nechodí, má ešte iné zamestnanie a tomu venuje viac času.
Majte sa tu krásne. Celé doobedie sedím pri PC, hľadám na nete, takže ma bolia oči. Asi tu budem chodiť len na skok :)))
asd,dik za mail.
bruni, a ty čo?

gomez

Ahoj brunuska! Aj ja myslím na iné veci.
Len sa pekne vyspinkaj keď sa ti dá. Podľa nálady by som tipoval, že sa ti zdravotne polepšuje. (Hm?).
Ako divoké? Divoké ako divoké alebo len tak trošku divoké? Možno keď sa prestaneš rípať v problémoch nezodpovedných kamarátiek tak sa ti uľavý. Nechaj ich, nech si zjedia čo si navarili. Aspoň sa poučia.

steffi

asd o chvilku idem uz domkov tak potom na buduci tyzden pekny vikend inac ti zelam a co so starkym si nediskutovala o listkochj:)