NAJ depresivne kocky!!!

brunca

vitaj janosik,prepac to nie su utoky na Bratislavcanov,ale moj dojem z nich.ty si Blavak? no vidis to by som nepovedala :-) takze nie vsetci

brunca

Pre kralovnu tejto temy-giv ! :-)

na chyby sa vykasli,tiez ich robim, a este som tu necitala prispevok gramaticky spravny.
No idem pekne za radom bod po bode-
1)Mozno preto,ze mu nedavas ziadne naznaky,ze sa o nic nepokusa.Ked si mu volala mala si sa medzi recou opytat ako sa ma?co ma nove? trosku zaujmu o jeho osobu.Alebo si tak urobila?Mozno by sa chytil. Tiez suhlasim s tvojou kamoskou- a muz si nikdy nepyta cislo zeny len tak,keby nemal o teba zaujem.asi sa fakt nevie odhodlat.Asi je vazne velky bojko-to je uz bod 2) a takych chlapov ja nemusim-babovky. Chlap ma byt chlap,urobit prvy krok a nech je sklamany,raneny kolko chce.Potom ked to urobime my,ako prve- vyzerame ako stetky-ospravedlnujem sa vsetkym za vyraz. Ze sa na nich lepime a tvrdo ideme po nich. Tiez potrebujem po svojom boku vyrovnaneho a dusevne silneho muza. Mam dost svojich problemov nie este aby som z nich tahala aj ich.Viem znie to hnusne,ale je to tak.Mam malo sil ledva pre seba, aby som sa ako tak udrzala nad vodou,nie to aby sa na mna ktosi zakvacil a tahal ma este viac dolu- svojimi depkami a problemami. Takze ti plne rozumiem. Tiez potrebujem aby ma partner,muz,neustale uistoval-ale to su tie nase komplexi dievca z nasich skusenosti-a nie vsetci muzi to dokazu.Givus sklamem ta, ani silne povahy to nedokazu. Ten muz musi vediet a rad prejavovat city,takze to neni o tom ci je silna alebo slaba povaha.
Ja na tvojom mieste to urobim cez kamosku-ak ho dobre pozna,stretavaju sa a komunikuju. Myslim si totiz,ze on nevie na com u teba je. nech mu naznaci ze mas zaujem o neho,aj tvoju predstavu vztahu a partnera,co hladas a potrebujes. ak sa uz potom neozve tak bohuzial,giv je mi luto.no este to nevzdavaj.urob to cez kamosku ok?boze to je hrozne,ako deti :-) ale ked sa inak neda a chlapcovi nezapina co uz ! :-)
bod ) -vsimas ako pekne idem po bodoch? :-)))
No teraz ma asi zabiju vsetci blavaci,ale ja ich tiez fakt nemusim,pripadaju mi hrozne namysleny,taky co musia byt neustale"nad nami"ako si nechapu ze nasa krajina sa vola Slovensko a nie Bratislava.aj ked o chvilu...
A ty chces u vas ostat do konca zivota?Mozno by ti prospelo ist do vacsieho mesta. Mimochodom zlaticko na vzdialenost sa vykasli, laska nepozna hranice, a ked dvaja chcu vsetko sa da-vid moj priklad. na svete existuje druha polovicka kazdeho cloveka len ju treba najst a potom ked sa spoja vytvoria dokonaly obraz. takze to neni o tom kde kto je. treba tomu dat sancu.neskor si mozno budes vycitat ze si to neskusila.vydis kebyze ja neskusim tak dnes nemam to po com som vzdy tuzila.neuzatvaraj sa,nezmietni to hned zo stola,pretoze mas na to mnozstvo racionalnych dovodov.nad laskou sa nepremysla,laska sa jednoducho zije-miluje.Ok?napis.