NAJ depresivne kocky!!!

giv

brunca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
som si prave prečítala tvoj mail. idem ti odpísať, tebe prvej. najskôr stručná infoška, potom ti ešte dopíšem podrobnejšie, moja!!! ale určite tu so mnou ostaň! nehnevaj ma, lebo si to budem vyčítať celý život!!

giv

myslíš bezzásadová?? to nevadí, že si iná...každý sme iný. povahovo, osobnostne...ale to nie je o zásadách.tie môže mať človek s hocijakou povahou a temperamentom...ibaže dnes to nie je in, preto je takých ľudí málo. a ver mi, sú oveľa silnejší, pretože nejdú s davom a často ich ostatní "neberú". preto mám rada takých ľudí! ale mám rada aj ostatných, to je jasné, hoci s nimi moc nerozoberám určité témy. a už viem aj to, že nie každý, kto môže tu, na fore pôsobiť ako bez zásad, takým naozaj je, a tiež naopak :))))
táááááák som si trochu popísala. nevšímať si-môj názor :))

seera

ano, tvoje odpovede o tom same hovoria; citam si teraz ostatok a tak si myslim, ze sa to da. Ja som ale trocha ina ako ty, giv..

seera

Niekedy sledujem male decka, nemaju ziadne zasady, robia si takmer, co chcu a my ich chranime. Su take krasne. Mozno su zasady spravne, ale spontannost malych deti by sme si mali tiez obnovovat.