NAJ depresivne kocky!!!

giv

asd,keby si vydela moju peňaženku!! prejedám sa tým, čo máme doma. inak som naučená na najskromnejší spôsob života.
(namiesto pulovra si kúpim šál)
hocikedy prehľadávam vrecká na oblečení, ktoré som dlhšie nenosila, či tam náhodou neostala nejaká tá koruna.
asd,ty predsa máš prácu, alebo si zle pamätám? možno stačí vziať kreditku a niečo vybrať?

giv

jánošík, ale si ma dostal :)))
radšej ostanem u chuťovými pohárikmi osvedčenom kapučíne!!!!
ty si teraz v práci? ani si nenapísal, čo robíš! alebo si písal, ale už si nepamätám...sorry.
brunca, čo povieš na môj mail??

asd

no to mas tak....ty sa prejedas....ja nemam co jest a v penazenke 10 korun...preto aj ta nalada....este aj sama so sebou mam problem....a tak no...

giv

Prečo máš takú náladu od víkendu? čo sa ti stalo,asd? teraz napíš, poradíme.
a s tým jedlom....ja som sa práve napapala,ale je mi horšie. dnes sa iba prejedám :)))

giv

nemám,ale možno sa v mojom domácom prostredí na mňa časom znovu všetko nalepí! ale brunuška ma potešila správou o počasť :)))
aha,asd,tak vidíš,zle som si to preložila.
bruni,všímaj si,ako sa bijem za ...
(to som si dala záväzok s tým písaním,práve som musela opravovať celý text, lebo som ho napísala bez inter.znamienok )

asd

no tak karco nie je taky cudzi by som povedala.... takze neviem co sa tu do mna vsetci opierate....
bola otazka ci date.... nie vyzva na komentovanie.... a nie som ani urazena ani nahnevana ak tak posobim....len mam blbu naladu od vikendu a navyse som hladna....

giv

nevyzeralo,a aj v buducnosti to tak moze byt...vies,ak sa tvoja rada neosvedci v praxi,tak potom neviem...:((
ale dala som si nove zaväzky:
chodit spavat o 22 hod :))))
organizovat si cas a prisne ho dodrziavat,lebo som flakacka.co vsetko chcem stihat za den,a stihnem len polovicu :(( najviac casu mi zozere net!
tak fajn,aj to je dobre,ze je to tak.rada by som vidiet take riesenia...clovek by sa poucil.
varim si kapucinko,janosik. chcela by som uz konecne vyskusat to nove cokoladove kapurino. nejako sa ti nedari :))) mal si nas zamestnat,hned by sa firma vyšvihla...
p.s. odteraz idem písať s interpunkčnými znamienkami.