NAJ depresivne kocky!!!

giv

jééééééééééééééééééééééé!!!!
dakujem! dufam,brunuska,ze tu infosku mas potvrdenu,inak v nedelu skolabujem :))))
prefotila som aj som bola cely den prec. teraz som prisla z mesta,chcela som si kupit nejaky cerveny do bordova rolak, ak sa ta sifra odsifruje v snehovej atmoske,tak aby som bola pekna.take farby mi pristanu. miesto toho som si kupila 2 saly :)))))))
som zatazena na saly a satky. ale viac na saly. kade chodim,tade ich kupujem. su nadherne,keby si ich videla. moje farby-ozivit tu bledu tvar :)) este sa vyberam ku kamoske,slubila som jej vizitu,je trosku chora.
inak,dnes som cely den chodila s rozopnutou vetrovkou a tenkym svetrikom. bolo mi teplo...neviem,ci to len ja som mala pokazeny termostat,lebo vsetci ostatny boli pozapinany vo vetrovciskach a dokonca mali niektory saly a rukavice!!!asi este zotrvacnostou po vcerajsom dni si zabudli nieco zo seba zhodit :)))) uvidime,kto to dnes odhadol...mozno chytim zapal pluc :))))
ako sa mi mas ty,brunca?
janosik,
ahooooooooj!!!

brunuska

givka mam pre teba vybornu spravu!!! pre mna zlu :-(
V NEDELU PRIDE TETA ZIMA !!! tak mozno aj napadne sneh :-) sifra-my vieme o co ide. uzasna rovnica SNEH = LASKA
ty stale fotis tie papiere??? :-)))

gomez

ja už tam dáááááááááááááávno som. Ale aj toto ti ma voľajako zaujíma. Asi preto, že o tom neviem ani "ˇF". Prečítam si, vyňadrím sa.

brunusa

pre josse22- no radi by sme pomohli ale najprv by si musel/a napisat o co ide.nie hodis sem sos volanie o pomoc a dost??? takto pomoc nedostanes.napis ten sen- pokusime sa ho vyriesit.ok???

brunusa

gomez len jednu??? kde behas? to ta mam nahanat v tomto stave po vsetkych temach??? podme k frantikovy-je tam opusteny-urcite uz place :-)))

brunusa

hej ja sa moc neprejavujem-ja sa vyznam vo vselicom :-) dik beriem to ako kompliment-dufam ze som dotycnu moc nevystrasila-homeopatika su najlepsie lieky- zaberaju rychlo a ucinne-ale pozor treba zvolit spravny liek na problem!!!! to ze sa vyraba z jedu hada-to nech ta nevystrasi.

brunusa

Lachesis- zmiernuje navaly pocas klimakteria,lieci problemy obehovej sustavy,uvolnuje krce a trasenie,lieci tazkosti,ktore sa objavuju na lavej strane tela a zhorsuju pocas spanku,zmiernuje bolest,posobi upokojujuco-reaguju nan dobre ludia u ktorych sa casto meni nalada,posobi protikrcovo, pri predmenstruacnom syndrome a nerovych ochoreniach,aj na krcove zily,rany ktore lahko krvacaju, aj pri poskodeni modzgu po mrtvici, svalovych krcoch...atd. je vo forme tinktury ktora sa vyraba z jedu-hada-krovinara ticheho/ Lachesis Muta/,ktory sa riedi v alkohole.