NAJ depresivne kocky!!!

karco

hej uznavam svoju chybu, dnes som to pokazil, ale snad si to vysvetlime. no ja ju mam velmi rad a vela pre mna znamena. no ale nemyslim ze sa ozyva vzdy prva, ale ak ma taky pocit tak dufam, ze mi to povie. a ja to napravim.
no hej to som si vsimol ze janosik ma tiez nejake problemy. tak snad sa este ozve a da vediet ze co a ako. no hej aj ja som pisanie obmedzil. teda uz pisem sem na zdravie podstatne menej ako volakedy. ovela radsej si pisem s nou.

giv

uz si tu nie,karco???
tak si pozdrav tvoju kamaratku,prezite spolu vela peknych zazitkov,vecernych prechadzok, a hlavne stale si budujte vztah.
dobru noc.

giv

no, keby si nechal cakat mna, karco,tak to by si mi moc ublizoval. zvlast ak je taka ako ja, ze zazivala v detstve to, co ja...tak take dlhe cakanie clovek strasne zneistie, a prve poocity, ktore ma su tie, ze znovu nestoji za nic, ani za to, aby sa mu milovany ozval. uf, mala by som zaludocne vredy :)))
urcite by som sa ozvala prva,lebo to cakanie by ma nicilo, ale ak by som to vzdy mala byt ja, tak by som zacala pochybovat,ci mu na vztahu naozaj zalezi,ked ma necha len tak-napospas pocitom odvrhnutia...tie uz dobre poznam,citit ich znovu, to by ma fakt vnutorne nicilo.preplakala by som more slz.
pocuj,karco, ten janosik tiez riesi nieco vztahove.dufam,ze sa mu to dari.
mal by aspon slovko,ale mozno obmedzil pisanie. tiez by som obmedzila ak by som mala vztah...sice,ak by to bol ten dotycny,tak by som musela pisat maily,ked sme tak daleko :))))

giv

jasnacka,ze dam vediet!!! ale zamrzne mi usmev na tvari,ak nic. tak to sa mi paci, ze si taky.
a brunca neviem, kde je. tiez ju tu cakam!!!
bruniiiiiiiiiii, kukni sem a napis nieco.

karco

hej vzdy nieco zaskripe. no neviem ako sa ja prejavujem pri hadke to by musela zhodnotit ona. snad to so mnou nie je az take zle. no ale asi by som sa mal viac snazit lebo dnes som ju nechal dlho cakat bez vysvetlenia. ale ja sa polepsim.

karco

no aj ja som tu janosika dlho nevidel. neviem co je s nim.
no ja ju mam velmi rad a dnes som jej to dal najavo. ale obcas sa tak trochu pohadame tak sa bojim. nechcem ju stratit. a ja som nikdy nikoho za nos nevodil a milovanu osobu uz vobec nie. a ani nebudem. takze sa ti mozno zadari? no tak zelam aby to vyslo a aby to bol ten pravy. :))) das potom vediet ako, nie? a nevies kde zmizla brunca?

giv

talent...malovanie,literatura (aktivne tvorenie,samozrejme) take umelecke smery. bavi ma nieco vyrabat...z moduritu alebo sit nejake bytove doplnky-take srandicky :))) a turistika,sport...citat knihy a ucit sa :))
ale vsetkemu by som sa mohla venovat zodpovednejsie.
(pipisala som si...dufam,ze tu este si)
a ty mas ake zaujmy?
brunca
si tu aj ty??? napis, cakam.

giv

neprospieva, ale tak sa to hovori. je to pravdivy vyrok aspon v tom,ze vzdy nieco zaskripe.
a inak, na nedorozumeniach sa lepsie spoznate.uvidis, co ten druhy nema rad, co sa mu nepaci,ake ma hranice a tiez to, ci problem chce riesit, a ako ho riesi. to je straaasne potrebne vediet. a tiez uvidite ako sa prejavujete pri "hadke". ak by mal moj priatel vzdy vybuchy zurivosti,tak bezim co najdalej.ani to by sa mi nepacilo,keby sa odmlcal na velmi dlhy cas a ja by som sa umarala, ci ma vobec este chce. a ani to by sa mi nepacilo,keby som ja prva musela chodit za nim "s prosikom" aby sme to urovnali a co je s nim. je toho vela....a dôlezite prezit si spolu aspon jedno nedorozumenie alebo hadku.tam sa vela odhali.

giv

aj ja pevne verim,ze to tak bude stale. a nezabudni, zenu treba vzdy uistovat o tom,ze ti je draha,milovana a hovorit jej o tom,ako ju mas rad...ak uz si si isty. nevodit za nos! :))) ale to snad prehanam. mam trosku viac pozitivny pohlad,lebo ma kamaratka nabalachala na toho z ba, vraj si ho teraz vsimala a je to jasne,ze nieco bude....uvidime. ak nic,mozno znovu padnem do mojich depiek :((
janosika som tu davno vecitala. nevies nic o nom?

karco

mas talent? aky? to ma zaujima.
"laska nehnevana nie je milovana" - chces tym povedat ze je dobre sa hnevat? teda ze to vztahu prospieva?