NAJ depresivne kocky!!!

giv

este mu tecie mlieko po brade???
aj mne toto pocasko vyhovuje lepsie,hoci este nevieme,aky to bude mat dopad na nature.
si zlata,bez snehu to nepojde :((
ale mozno to tak bude lepsie,co ak ma caka sklamko? potom sa tomu vyhnem,super,nie??
:)))))

brunusa

brata:-)))
ten by urcite nebol pre teba :-)))))))))))))))))))))))))))))))
no giv-viem aky je pre teba sneh dolezity:-)ale nadejne to nevyzera- mozno tento rok ani zima nebude-aj ked mne to takto vyhovuje.mozno vo februari-ale vraj v marci mame nosit kratky rukav-tak neviem.bez snehu to asi nepojde-co moja? koli tebe by som aj ten sneh prezila.

giv

no tak diky,brunca. tak mi aspon zarezervuj brata toho stastneho muza :)))
brunca,nevies,ci nasnezi?nepozeras predpovede,kedy by sa malo trosku popravit pocasie :))

brunusa

ale tak zase ako sestre by si mi to hadam neurobila giv- ci ano? :-( nevezmem ta giv so sebou-len by si z toho mala zbytocne depky.

giv

len aby som ti neprebrala toho frajera fesaka. neviem sice,aky mas vkus,ale ako moja sestra by sme mohli mat spolocny :)))
hoci vo vela nazoroch sa lisime.moj typ je vysoky,tmave vlasy,tmave oci,dobre srdce a aj trosku humoru by mohol mat,lebo mna treba stale rozosmievat,aby som sa chytila.zo mna humor az tak prirodzene nepristi ako z teba! :))) a hlavne zodpovedny a trochu konzervativny, ci zasadovy,tak by som to nazvala.velmi zasadovy!! taky by sa mi pacil. mame podobny vkus??