NAJ depresivne kocky!!!

giv

jané, že som bola. Často! Aj v noci...prevažne v noci...či nad ránom. Celé mesto ešte spí, svieti len pár okien v tom mori panelákov, ulice sú prázdne, a hrad v tej tme vytrára takú zvláštnu atmosféru...nostalgia? úzkosť? romatika? všetky možné aj nemožné pocity!! pozerám sa do rozsvietených okien, a predstavujem si, kto ich asi zasvietil, aký má život, prečo vstáva tak skoro..........a tak.
:)))

giv

Čo také??? Nalákaj ma, možno sa tam do vaších krajov pôjdem aspoň mrknúť. Váš hrad sa mi páči,(to, ako je vnoci osvetlený) ale to je asi všetko :DDDDD rieku si moc nevšímam.

karco_

no to je sice lakave, ale rieku a hrad mame aj my. a este je tu kopec zaujimavych veci. teda aspon pre mna urcite.

giv

Prečo by si nemenil? Prečítaj si, čo všetko tu máme!!!
A veľa národných buditeľov odtiaľto budilo národ :DDDD

giv

Karco, tu by sa ti páčilo. Máme tu všetko, na čo si len pomyslíš. Rieku, hory, termál.prameňe, jaskyne, vodopády, priehradu, hrebeňoviek koľko len chceš, jazerá, hrad, ostrov...fííííííha, nejakí sme dobrí!!!

karco_

akovies ze kopce mame daleko od mesta? no ale ja by som to u nas asi nevymenil. u vas na severe moze byt pekne, aj tatry su blizko, ale asi by som to nevymenil.