NAJ depresivne kocky!!!

brunusa

prepac giv-dnes nie som na nete- riesim od rana -teda skor od vecera velmi vazny problem s kamoskou-dost vazny.tak napisem neskor ok? ale co sa to tu deje do prdele???

giv

brunik,tak si tu budem asi pisat sama. bola som na nakupe,prave som prisla a tu ticho :))
kamaratka mi zrusila navstevu,tak idem do vane a trochu relaxovat. kuknem na mail. pa

giv

ja som taka mudra,brunca,ale castejsie mlcim a vsetky mudrosti si nechavam pre seba.a potom sa ani necudujem,ked sa veci vyvinu tak,ako som si myslela.to mi hovori vela priatelov: co si nepovedala,ked si vedela. ale je to aj preto,ze si neverim,a preto sa radsej nevyjadrim. ale o BA nemam ani sajnu :))))))

giv

brunca,dosli. mala som navstevu,kamosku,tak som si precitala len teraz. hned som ti chcela pisat! skoda,ze neexistuje nejaky prenos myslienok do elektronickeho pisaneho textu.bolo by to ovela rychlejsie ako pracne tukat do klaves.a kym precitam,niektore super myslienky,co sa mi vynorili v mysli sa hned aj stratia,alebo su,ale nedokazem ich napisat tak dokonale,ako som ich v prvej sekunde vymyslela.
dakujeeem za mail!tesim sa zo svojej sestry,moooc.ze sa zaujima o moje blaho :))) odpisem,len teraz bud trpezliva ty,moja!

brunusa

giv zlaticko moje najdrahsie mas tam hned dva mailiky-si to chcela mas to :-) ty si najvzacnejsi drahokam giv !!! diky za kvapky- pomohli :-)))