NAJ depresivne kocky!!!

brunusa

hej ona sa nemusi bat dat mu sancu lebo sa poznaju dost dlho a on... chce viac nez chcela ona..a nie naopak..takze ma istotu ze ju nezrani...ze to dopadne ok-tam slo len o to aby mu ona dala sancu ale viac menej to maju vsetko iste..

giv

bru,on od nej neocakava nic extra. pozna ju uz niekolko rokov ako kamaratku,vie,ake su jej pozitiva,ake negativa, zazili spolu aj dobre aj zle, zvlast ide o to,ze to bolo celkom skutocne,pretoze vtedy ich ani nenapadlo,ze sa zrodia nejake city,takze sa nepretvarovali,nesnazili vyzerat v ocich toho druheho krajsi a milsi. myslim,ze nebude zranena. povedala mu ano na blizsie spoznavanie,a je so svojim rozhodnutim nadmieru spokojna. neviem to ani vypovedat...ale cas ukaze,ci to skonci tak, ako sa to javi.
a ked to potvrdzuje aj karco,ktory vie o vsetkom :)))

brunusa

ale nic giv kasli na to- ja si ublizujem sama lebo som stale taka sprosta ako som aj bola.
a co?nic si neporiesila?nenasla daku obet na lasku?

giv

karco,vela sme toho prebrali s tou kamaratkou...boli to predebatovane a prefilozofovane vecery aj noci.ale velmi dobre vyuzite! aj mne tie rozhovory vela dali. videla som xy, trosku sme povraveli,pripomenul mi,ze sa uvidime...a nic. nezaoberam sa s tym. spoznala som naviac novych milych ludi... aj joj,skoda,ze uz je to za mnou. ale mozno pridu aj nove krasne dni.
co mas take pozitivne ty,karco? sem s tym!
brunca,moja zlata. co sa stalo tebe? dufam,ze nic smutne.

brunusa

hej giv ale co ak ju to opat zrani? co ak ...
no dosli mi dva maily dost neaktualne-to co sme stresovali-koli tebe...cosa deje s tymi mailami???