NAJ depresivne kocky!!!

giv

bru,to je ta kamaratka,ktoru som ti spominala ako pozit.priklad...dali sa dokopy,a dakuje za to mne! tesim sa s nou. je prestastna.ja som ho vlastne vobec nepoznala,len som ju povzbudila,aby konecne dala niekomu sancu.som prvy clovek,ktoremu ona povedala o svojom zivote, pocitoch,ktoremu sa otvorila,a tym som ju naucila,ze sa vie otvorit v pocitoch aj muzom-skor muzovi. tomu jednemu,ktoremu dala sancu.prvemu a dufam,jedinemu v zivote.

karco

no ja dam odpoved na kazdu otazku. alebo sa aspon pokusim. no ja som stastny a zmenilo sa k lepsiemu. urcite k lepsiemu. :)))) napis nieco aj ty giv. co bolo s tebou za tie 2 tyzdne ci kolko si bola prec.

giv

co take sa zmenilo? aj ja som zvedava,karco.
mne skutocne nic,ale teoreticky dost. ani neviem,ci to vobec pisat,lebo to by bol dusevny roman.
bru, a ty sa mas ako? co nove u teba? uz sa citis lepsie?

brunusa

hej karco ti vsetko vysvetli- so svojimi zazracnymi schopnostami. aj ked mne nik neda odpovede na moje zlozite zivotne otazky...

giv

brunca,lebo nic od teba,iba dva maily...snad este predvianocne :))
nechapem to,karco to urcite vysvetli. dokonca takto strajkoval centrum, to uz je fakt zahada.

brunusa

nie moja neposlala nejak nestiham a som dost chora posledne dni- ale posnazim sa zajtra. bo som hrozne zvedava co sa udialo.

giv

karco,tak napis odpoved na moju otazku:
co mas nove? co nove sa zmenilo za 2 tyzdne v tvojom zivote, ked si taky znalý?? :)))