Stále mám taký pocit, že za chvíľu odpadnem

Príspevok v téme: Stále mám taký pocit, že za chvíľu odpadnem
Kolinia

Dobrý deň, mám 24 rokov a mám problém, neviem, čo mám robiť. Stále mám taký pocit, že za chvíľu odpadnem alebo, že mi zrak behá z jedného miesta na druhý a mám taký zvláštny pocit, mám z toho strach, som objednaná na endokrinológiu, neviem, či to s tým môže súvisieť, som hrozne nervózna a mám strach, dokonca musím užívať lexaurin, nemôže ísť o niečo vážne ako je nejaký nádor, toho sa najviac obávam....prosím dajte mi vediet niekto : ((( som fakt zúfalá...

tatiana26

To čo jej tu píšete? Radca akože ty si úplne v pohode, za jeden-dva dni? Tak sem ten zázračný recept napíš... Moja to máš naozaj všetky príznaky úzkosti, sú ľudia, ktorí to poznajú, lebo to prežili a sú takí, ktorí idú zarábať na tom, že je niekomu zle

Kolinia

radca, kto ti ma napisat mail? lebo tazko povedat, kedze dost ludi pise prispevky...
Ak ide o mna, tak nepravidelny tep mavam, lenze uz mi robili EKG, idem na 24 hodinove, tak uvidime, co sa tyka zapchy, mavala som, uz beriem vlakninu a mam pokoj. Co sa cukru tyka, tak neviem, kolko je vela, niekedy mam chut niekedy vobec, myslim na sladkosti, ale skor nemusim sladke, iba pred svojimi dnami a pocas.
A alkohol som pila, ale odkedy mam vselijake tieto priznaky, tak nepijem, kedze uz mam od psychiatra AD-cka, este som len zacala s nimi, takze radsej budem zdrava a alkohol pit nemienim aj cely zivot, ak uz budem mat pokoj. Ale alkoholik nie som ani som nebola : )

radca

Hmm, to su zaujimave priznaky. Nemavas aj problemy so srdcom (nepravidelny tep napriklad), alebo zapchu? Nejedavas vela cukru, alebo nepijes alkohol? Napis mi na mail, ak chces.

cicka micka

Jeden čas som chodila psychiatrovi.Pravidelne mi zo dna na den vymenil lieky.Brala som všeličo.Raz mi bolo lepšie,raz naopak horšie.Naposledy som brala spolu Rivotril,Ansilan.Potom mi hovorila nech skusim Rivotril vysadiť.Nie tak že každý druhý den to brať,ale nepravidelnostou.Pár dni brať,potom zrazu prestať.ked nevydržím znovu brať.No ja som po pár dni prestala uplne brať.Ansilan som znížila na polovičnu,potom už su tomu 2 roky,ani kus.Niekedy je mi zle.Prejde to aj bez liekov.Pritom ešte liek furt mám doma.Nevyhodila som,je to ešte v záruke.Niekedy viac ma chytá uzkosť atd.No zatiaľ vládzem bez liekov.Sem tam si dám Sedatif PC ked mi viac buchá srdce.Pomali sa blížim do prechodu,dufam že ma nechyti znova čo som mala.

titi...

Na Diazepan hovoríte je to návykové,nemá sa užívať dlhodobo.Tak niečo:Ked som bola tehotná,mala som oslabený krčok maternice.Nervôzná som nikdy nebola!!Od 28-ho týždna mi nasadili Diazepan aby zabránili predčasnému pôrodu.Všetkym ženám to dali počas pobytu v nemocnici 2 krát denne až do pôrodu.V mojom prípade 12 týždnov,niektorej aj viac.Potom hned vysadili.Druhýkrát tiež som to mala od 30-ho týždna.Naštastie deti nemaju nič od liekov.Ked sme nechceli byť unavené,čakali sme návštevu jednoducho sme tie tabletky schovali a vyhodili do záchodu.Aspon tu večernu dávku.Pri druhom tehotenstve som bola doma tu som mala ležať,no boli aj povinnosti.Vtedy tiež som len vtedy brala pravidelne ked som sa cítila zle.ked mi moc stvrdlo bruško,rýchlo Diazepan,Salbutamol aj NO-SPu.No vynechať uplne som sa ich bála,nemienila mať predčasný pôrod.Bolo treba stále uvažovať za a proti.