nemam rada moju kamaratku.ako jej to naznacit?

Príspevok v téme: nemam rada moju kamaratku.ako jej to naznacit?
zuzana175

zo zaciatku sme si velmi rozumeli, boli sme obe blaznive, no potom som ja dostala rozum a uz nemam naladu vzdy sa rehotat a rozpravat hovadiny..no ja to od nej musim stale pocuvat. a hlavne mi rozobera zas jej druhe kamaratky, svojho frajera, kazdu podrobnost,co s nim zazije a mna to proste nebavi pocuvat...niekedy je az prehnane mila a to ma uz naozaj vytaca....mozno si myslite, ze je fajn kocka, no je to ani nemam nazov pre to....ako jej mam povedat, nech trochu ubrzdi.
pred casom som jej povedala, nech mi nehovori stale o frajerovi, ale zas je to v starych kolajach...

zuzik__

ahoj zuzana, ja som jej povedala vsetko co si o nej myslim (no relativne vsetko, lebo tych veci bolo dost). ale nebola mojou najlepsou kamaratkou, preto som to dlhu dobu neriesila nejak a jednoducho som si pomyslela svoje,ked som zase pocuvala nejake tie jej reci, alebo videla jej obcasne, pre mna prekvapive spravanie, ktore ma doslova niekedy iritovalo. Postupne sa zmenila, zostala prehnane sebavedoma. a to uz bolo na mna moc. a k tomu som zistila coho je schopna, ze dokaze bez problemov aj ublizit a nehladiet na nejake kamaratstvo. a tak ked som sa uz nastvala raz, tak som jej vsetko povedala. uznala iba minimum, ale aj to nepriamo a veeelmi tazko. iba takymi "jej osobu ospravedlnujucimi slovami", pri ktorych som nevedela ci sa mam smiat alebo plakat. urazila sa. ale po tych rokoch viem, ze je proste taka aka je, cloveka moc zmenit nemozme. teraz viem, ze ak by sme sa stretli za inych okolnosti (nas spojila skola), tak by z nas kamaratky neboli a najlepsie uz vonkoncom nie... osobnostne sme uplne rozdielne - a to je v kamaratstve zaklad (aspon pre mna)

ellie

aronka =)
takze je nas viac takychto.. inak my sme tiez boli taka nerozlucna stvorka - blondinka, brunetka, ciernovlaska a cervenovlaska =) .. jaaaj, aj ked ona bola taka truuba, skvele sme si vedeli uzit.. teraz vsak uz nemame tolko casu.. ale obcas este zbehneme na kavu a tak.. dufam sa to teraz v lete napravi, lebo budeme mat na seba hadam viac casu..

aronka

UseYourHead a ellie ako keby som seba citala.:)) ja aom mala teda aby som bola presna aj mam taku kamosku ktora neskutocne zodpoveda vazmu opisu:)))...my sme boli taka patricka piatich bab z tohojedna ona ktora mi bola v podstate na zaciatku najblizsia lebo sme mali trable obe a tak sme sa vylievali jedna druhej..ale casto ma premkol pocit ze vzdy je to ovela viac o nej ako o mne no ale snazila som sa vzdy zahnat taketo myslienky ale casom som naozaj nadobudala pocit ze melie len o sebe ,stale dokola to iste o svojej robote a ja ked som chcela nieco tak som bola "nutena" len velmi okrajovo lebo ju to ani nezaujimalo.no a prave v ramci tej partie som sa casom ale po dooost dlhom case zblizila s druhou babou s ktorou sme sa akoby trochu oddelili..uz to nie je ako za starych cias ale asi ani nemam co lutovat aj ked bolo aj dobre ale tiez bolo dobre ked nebolo co riesit len nejak zabava a pod....

aronka

a aj teraz ma zavola dotycna raz za cas aj to samozrejme len ked sa chce vyzalovat a cely rozhovor je len o nej...:)))..ale tie stretka su uz velmi zriedka

aronka

UseYourHead a ellie ako keby som seba citala.:)) ja aom mala teda aby som bola presna aj mam taku kamosku ktora neskutocne zodpoveda vazmu opisu:)))...my sme boli taka patricka piatich bab z tohojedna ona ktora mi bola v podstate na zaciatku najblizsia lebo sme mali trable obe a tak sme sa vylievali jedna druhej..ale casto ma premkol pocit ze vzdy je to ovela viac o nej ako o mne no ale snazila som sa vzdy zahnat taketo myslienky ale casom som naozaj nadobudala pocit ze melie len o sebe ,stale dokola to iste o svojej robote a ja ked som chcela nieco tak som bola "nutena" len velmi okrajovo lebo ju to ani nezaujimalo.no a prave v ramci tej partie som sa casom ale po dooost dlhom case zblizila s druhou babou s ktorou sme sa akoby trochu oddelili..uz to nie je ako za starych cias ale asi ani nemam co lutovat aj ked bolo aj dobre ale tiez bolo dobre ked nebolo co riesit len nejak zabava a pod....

ellie

use..
inak ak sa mam priznat - aj ja som jej obcas urobila take naschvaly, ze som sa chovala rovnako ako ona.. ale ono to vlastne aj tak nepomohlo.. ale zasa musim povedat, ze aj nam bolo obcas spolu dobre.. hlavne ked sme boli vonku viaceri.. tam totizto nemala taku moznost vykecavat sa a bola celkom mila =D

UseYourHead

ellie: prikmotri sa vzdy ked nieco potrebuje-ked chcela zistit aky make-up si ma kupit(mam prehlad v kozmetike, aj ked maloco pouzivam), ked chce ist na WC a zisti, ze nema vreckovku alebo chce nieco poradit. obcas si vymenime par viet a pozdravime sa, ale to je vsetko. zistila som, ze som zabila vyse rokaa s jednou neskutocne plytkou a miestami velmi sebeckou osobou(obcas som bola taka znechutena, ze som jej okato robila to co ona mne, ale jej dajako nedochadzalo). bolo nam aj fajn, vedela byt aj normalna(zriedka), a zo zaciatku som si myslela, ze mi nikto nerozumie tak dobre ako ona. citila som sa poctena, ze sa mi zveruje s trablami v laske, az kym som nezistila ze ich vyklada kazdemu koho stretne :D

ellie

UseYourHead =D mozno aj suuu.. inak vy dve sa uz vobec nebavite? ta moja ´kamaratka´ teraz vlastne ani nema ziadnu novu obet.. ona si teraz nasla holky, co su rovnake ako ona, takze je vlastne aj stastna.. len ja jej obcas mozno zachybam =D