Vytok z konečníka

Príspevok v téme: Vytok z konečníka
ochhh

Ahojte,
mam zvlastny problem...Spolu s vetrami mi vyjde z konecnika aj trochu zltej tekutiny,ktora vyzera v zachode ako olejovite skvrny...Ta tekutina mi pripomina tu tmavo zltu farbu,s ktorou sa farbia vajicka na velku noc,,neviem ako inak to opisat...Stolicu mam vacsinou tvrdu...Posledne dni velmi tmavu az do tmavozelena :-o ...Moze to byt tym,ze som zacala uzivat zelezo?To s tou tekutinou tu bolo uz pred zacatim uzivania zeleza....Trochu sa bojim,nestretol sa s tym uz niekto?Dik za odpovede

blondula

toto som mala aj ja kedysi davno.doktorka mi vravela,ze je to nejaka ochranna vrstva vo vnutri,kedze aj ja som mala veeelmi tvrdu stolicu.netreba sa bat,treba papat viac vlakniny,aby stolica nebola tvrda...

mm16

prosim viete mi poradit, co ste v tej situacii robili? mam to tiez, a som v zahranici, hrozne ma to vystrasilo, mam presne rovnaky priebeh ako pri prvom prispevku tu.. co mam robit?

mm16

prosim viete mi poradit, co ste v tej situacii robili? mam to tiez, a som v zahranici, hrozne ma to vystrasilo, mam presne rovnaky priebeh ako pri prvom prispevku tu.. co mam robit?

V.B.

To mám posledná dni aj ja. A neviem, z čoho. Včera som to mala také žlté, dnes ráno som už mala silné hnačky. A všimla som si trošičku krvi. Dala som si Endiex, Laktobacily a pijem Kuláška. Uvidím, či mi to pomôže. Ak nie, zajtra navštívim lekára.