Muž nechce sex

Príspevok v téme: Muž nechce sex
sklamanaaaaa

ahojte všetci kolko vas je.som rok aj pol vydata za muža ktoreho lubim.ked sme spolu chodili bolo to skvele,tužil po mne a dal mi to aj pocitit.no posledny rok odmieta somnou sex.milenku nema lebo sme spolu aj v praci aj doma.ked raz za 3 tyždne k tomu dojde vždy je to z mojej strany,čo mi pripada ako keby som sa mu doprosovala.je to pre mna ponižujuce,vela krat so slzami v očiach som ho prosila aby šiel k doktorovi,možno mu chyba nejaky hormon alebo čo.on nechce o doktorovi ani počut.vždy ked sa o tom začnem s nim bavit tak mi povie že nevie čo sa s nim deje.tvrdi že ma lubi a nechce ma stratit no vobec sa nesnaži zmenit naš sexualny život no k laske patri aj sex.už som vyčerpana,nevladzem dalej.vidim že naš vztah ide dolu vodou ale ja s tym nemožem nič spravit...

MM 33

Este jedna vec na margo poslednych vstupov (trocha mimo kontext mojich dlhych predoslich prispevkov). Stare prislovie hovori, ze pri sexe a peniazoch je najviac lzi. (Asi preto, ze je co stratit.) Takze preverovat ... urcite ano. Ale ked pochopite a hlavne prijmete suvislost, o ktorej som pisal nizsie. Je asi jasne co pri preverovani zistite. A ako sa zachovat po zisteni je asi tazsie ako ...

jankapo2

ja som tiež mala takú skúsenosť...najprv som si myslela,že ma zdravotný problém a potom som zistila že mal milenky a že ho už vôbec nepriťahuje nič na mne, že ma má miesto matky proste sommu varila a tak,-(...tak by som si ho poriadne overila

tikitanka

ja mam podobny problem,kym sme spolu chodili nebol problem,odkedy sme manzelia,muz nechce sex,tiez nemam sil ani chut sa mu prosikat,nemam chut s nim takto zit...

MM 33

7 Mesiacov je asi odhadovany cas pokial sa muzovi vylucuje dostatocne mnozstvo endorfinu pri intenzivnom sexe ak najde novu partnerku. Po tomto case to ide asi tak na 12% toho co to bolo na zaciatku. Je vela vyfabulovanych vysvetleni preco to tak asi moze byt. Mna zaujal iba ten, ktory hovoril o tom, ze po 7 mesiacoch je na zene uplne jasne ci bol koitus "uspesny" alebo nie. Hold priroda je mocna reziserka ale ludia su silne socializovani (prijali vela civilizacnych kompromisov) a suboj so svojim pradavnym zivocistvom nieky otrase s kazdym. Myslim, ze som nieco hodne v tomto duchu spominal uz v mojich predoslich prispevkoch. Ja verim ze kazdy clovek v tom najde sulad. Opakujem: Hovorim o prirodzenych ubytkoch sexu nie o fatalnych poruchach.

a co toto?

A co hovorite na to, ked chodim s priatelom o 6 rokov starsim? Ja mam 21, on bude mat 27. Co sa tyka mentalneho rozdielu, tak myslim, ze sa medzi nami dost zotiera, on je este taky blaznivcek a ja som na svoj vek vyspelejsia oproti inym babam /myslim:)/. Cize po stranke duchovnej sme uplne spriaznene duse, nevieme si uz svoj zivot bez seba predstavit...avsak je tu tiez podobny problem :P On uz nechce tolko sexu,kolko by som chcela ja. Zozaciatku sme to robili aj 3x za den, ked sme mali cas...to je logicke.Postupne to slablo na raz za tyzden,niekedy ani to nie. je pravda, ze obaja sme dost vytazeni,este spolu nebyvame a ked sme spolu, tak chceme postihat tolko veci, ze vecer padneme do postele uplne unaveni. Ja este na sex energiu ako tak mam, ale on uz nie :P neviem ci to je jeho vekom, ze uz ma menej energie, alebo ci je uz "vysexovany" z predoslych rokov:) Len ja viem, ze som mlada, plna energie aj tej sexualnej a potrebovala by som viac sexu. To on vie,ale hovori,ze musim chapat aj jeho. Niekedy zacne on, ale tiez vacsinou ja :P

mary24

uplne chapem autorku, v minulom vztahu som mala "problem" že uz ma to nebavilo - 7rocny vztah, skor som sa vyhovarala ze nechcem, ale ked to už bolo, tak ma to bavilo, len nebola chut zacat. A teraz mam priatela necely rok. Prvé 3 mesiace takmer kazdy den sex, no potom raz za tyzden, potom raz za 2 tyzdne a teraz raz za mesiac, aj to akoby nasilu. Pritom mna to trapi, ako zenu aj uraza ked odmieta, snazim sa aj nenapadne zvádzat aj narovinu povedat ze mam chut, no on povie ze sa mu nechce. Hm, sex je ale potesenie, radost, pozitok. Akoby narkoman povedal že sa mu nechce dat davka lebo je lenivy.... A to mozem povedat ze iniciatívu pri tom obcasnom sexe plne preberam ja... JA mam ale 25 rokov a cim viac nechce tym vacsiu chut.

MM 33

Netvrdim, ze je samozrejme zit bez sexu. Tvrdim, ze je prirodzeny jeho ubytok stupajucim vekom a zrelostou vztahu. Sex je dolezity. Jeho problemy treba riesit. Riesit tak aby to nebolo silene. Pod nepremarnenou mladostou si ja predstavujem podnikat zazitky za primarane riziko. Ale to uz neni na toto forum.

mazák

To, že ste spolu v práci aj doma, trochu môže vadiť, možno že si zvykol na teba ako na sestru. Skôr by som to bral ako duševný problém tvojho partnera. Skús trochu zmeniť svoj imidž, obliekanie, výzor, neupínaj sa len na jeho prítomnosť, oddýchnite si od seba. Nepíšeš, či plánujete, alebo chcete potomkov - to môže byť viac zamotané. Tiež je možné, že stratil pre niečo sebavedomie. Nepočúvaj toho skeptika, čo filozofuje, že je to samozrejmé. Ja mám opačný problém, manželka je dlhodobo nemocná na leukémiu, po chemoterapiách ju prešla chuť na sex, ja žijem len zo spomienok. Keď bude starší, tak bude ľutovať premárnenú mladosť. Netráp sa preto, keď uvidí tvoju bezstarostnú tvár, možno ho to prejde. Nedáva si viac alkoholu? Ten kazí mužskú potenciu.

guards

sebooooooo nepochopil si o čom sa tu debatuje. S urológom to nemá nič spoločné.
Skús si ešte raz prečítať príspevok, na ktorý reaguješ.
Keby nadržaný admin nebol vymazal moje predošlé príspevky, možno by si bol viac v obraze.

sebooooo

halo guards ty kokotik primitivny.. sa zobud.. ked budes mat nejaky vazny urologicky problem tak komu pojdes.. zubarovy? dikilges... by som ti raz prial take palenie na vajciach ako som mal ja.. potom by ti bolo jedno barzaj nech ti ho odjebe kombinackami len aby ta to viac nebolelo