Muž nechce sex

Príspevok v téme: Muž nechce sex
sklamanaaaaa

ahojte všetci kolko vas je.som rok aj pol vydata za muža ktoreho lubim.ked sme spolu chodili bolo to skvele,tužil po mne a dal mi to aj pocitit.no posledny rok odmieta somnou sex.milenku nema lebo sme spolu aj v praci aj doma.ked raz za 3 tyždne k tomu dojde vždy je to z mojej strany,čo mi pripada ako keby som sa mu doprosovala.je to pre mna ponižujuce,vela krat so slzami v očiach som ho prosila aby šiel k doktorovi,možno mu chyba nejaky hormon alebo čo.on nechce o doktorovi ani počut.vždy ked sa o tom začnem s nim bavit tak mi povie že nevie čo sa s nim deje.tvrdi že ma lubi a nechce ma stratit no vobec sa nesnaži zmenit naš sexualny život no k laske patri aj sex.už som vyčerpana,nevladzem dalej.vidim že naš vztah ide dolu vodou ale ja s tym nemožem nič spravit...

MM 33

Fertilna pritazlivoast ma u cicavcov objektivne casove limity. Absolutne nic si nerob z toho, ze s partnerom mate malo sexu. Ver mi keby ste to silili vymyslanim, tak viac toho pokazis ako napravis. Majte ho tolko kolko ho prave chcete mat a na diktat, ze musis mat sex aspon 3 krat do tyzdna sa vykasli a nechaj ho pubertalnym casopisom. Ti co ti huckaju do hlavy, ze musis a musis asi nikdy nezili s jednym partnerom aspon 4 roky na jednom kvartire. Vysie primaty su temer vsetky nastavene na successivnu monogamiu. Samec ma viac parteneriek za zivot a Samica ma viac partnerov za zivot. Kazdy z nas ma relativne silne promiskuitne pohnutky ale potlacame ich zo spolocenskych dovodov. (Niekto mozno z nabozenskych.) Vec preco ziju v ludia v dlhodobych monogamnych vztahoch je tzv. evolucny kompromis. Medvedica opusta mlade po troch mesiacoch. Ine primaty mozno po troch rokoch. (Niektore ziju v komunitach). Ale to su jednoduche tvori. Evolucia a zlozitost ludskeho bytia sposobili to, ze ludske dieta je do 15 rokov nesamostatne a potrebuje uplnu rodinu matku a otca v monogamnom vztahu. Monogamiu nedrzite preto, ze sa fertilne pritahujete. Fertilna pritazlivost je spolahlivo prec za par rokov a uz sa nikdy nevrati. Ste dlhodobo spolu z uplne inych dovodov. Kazdy clovek je myslienkami a predstavami neskutocne promiskuitny. Uz realna promiskuita je nebezpecna v tom (mimo pohl. chorob), ze moze donutit jedneho partnera opustit este nedochovane dieta co je pre to dieta ujma. A nas svet a nasu spolocnost zaujima najma to nase dieta ... my az v druhom rade. Prezradim ti verejne tajomstvo. Nepritahujes svojho muza. Ziadna zena nedokaze jedneho muza pritahovat dlhsie ako par rokov. (Mozno menej). Muz zostava so zenou po rokoch preto, ze ju ma rad, nie preto ze by ho zena pritahovala (mozno preto aby splnil spomenute biologicke funkcie). A v tom "ma rad" je zahrnute vsetko. (to ze sa poznate, ze si rozumiete, vela spolocneho, spolocne ciele, vyhry, prehry ... proste vsetko) To si zacnes na partnerskom zivote vazit ovela viac ako to, ze tu a tam musis prekonat kusok sexualnej frustracie. (Ktoru mame my ludia tak nejako nechtiac predpisanu) Aj mna to hneva. Tiez by som sa najradsej obcas vrhol na mlade lizanky co chodia po ulici. Ale uz viem preco to nespravim ... viem co mozem stratit. Takze ak sa vratim k tomu sexu. Jedina rada ... Nesil to !!! Ber to ako to prichadza. Ja mam v lete so zenou sexu dost. V zime strasne malo. Niektore tyzdne temer kazdy den ... a potom aj dva tri mesiace vobec nic. Tym, ze by som si nakreslil krivku vykonnosti co by som musel dodrzat by som vsetko pokazil. Zmier sa ale s tym, ze toho bude coraz menej. A stred vesmiru prestane byt sex. Ale ak ma tvoj partner naozaj nejaku "funkcnu" poruchu tak cela moja predosla rozprava bola zbytocna ... Prepac.

guards

_Marek bez argumentov, ako vždy :-)
alz-bee o priateľovi iby sníva a o prehliadke u pičológa iba čítala, takže zbytočná reakcia.
to kirusha: Technecium nájdem; asi budem musieť preklikať viacej tém, lebo pri vyhľadávaní mi nič nenašlo.Asi vyhľadáva v názvoch tém alebo príspevkov.
Pre poriadok musím povedať že to nie je jednostranný pohľad - ak by sa stalo, že by sa mi pri vyšetrení (napr. na urológii) nejaký lekár/ka hral/la s vtákom, tak by som ho večer celkom určite "neponúkal" partnerke.
Ako by si sa zachovala, keby Ti partner večer povedal, že doobeda ho vyhulila lekárka? Určite by si sa mu s radosťou vrhla do náručia, nie?
Alebo to je pre Teba niečo celkom iné?

kirusha

guards za inych okolnosti by som prisahala ze ty si Technecium.. ale musim uznat ze ani technecium nema tak primitivne nazory a vyjadrovania ako ty !

alz-bee

guards: ja manzela nemam. Mam priatela, ale to je vlastne jedno...
A nemam ani gynekologa. Mam gynekologicku, ktora ma neprstuje, ale ma vysetruje nastrojom nato urcenym (tzv. kacicou)....
Naozaj nemam vo zvyku odsudzovat ludi, ked ich osobne nepoznam, ale ty si podla mna neskutocny primitiv. precitaj si este raz vsetky svoje prispevky...ved to ako keby pisal nejaky 13rocny pubertiak! Nazyvat gynekologa pičologom??? Gynekologovia a vseobecne lekari su ludia tak vzdelani, ze ty im nesiahas ani po paty. A nazyvat vysetrenie u gynekologa prstovanim?!! ja fakt nemam slov na teba a urcite nie som jedina po precitani tvojich prispevkov, ktorej sa zastavuje rozum. Naozaj mas zenu?! lebo sa mi nechce verit, ze si niektora vzala za manzela niekoho s takymi primitivnymi nazormi. Alebo chuderka nepozna tvoju pravu tvar.
A ked ja mam nejaky problem, ze musim ist ku gynekologovi, tak moj priatel sa o to aj zaujima, ze co mi je. Nie je mu lahostajne moje zdravie a ked mi gynekologicka povie, ze to nie je nic vazne, ze mozem mat kludne pohl.styk, tak mu to nerobi problem a kludne sa pomilujeme. A ozaj-ked ide nahodou tvoja zena k zubarovi, tak ju ani nepobozkas, lebo sa jej tam hrabal niekto iny?
Ako, fakt nemam slov. zamysli sa nad sebou..

guards

Komu "nám"? Máš na mysli tých prišliapnutých debilkov, ktorí kývajú lebkou v súhlasnom rytme dávno pred tým, než sa ich niekto niečo opýta? Ak áno, celkom určite nie som príslušníkom Vášho kmeňa. Pokračujte bezo mňa.
A hlavne horlivo prikyvujte !

sklamanaaaaa

no ako vidim ste sa riadne rozkecali a ako prve- MAREK asi sme sa nepochopili spravne.manželov problem trva už rok a ja s nim pracujem 2 mesiace takže nevidim v tom nič.a v praci sme spolu max cez prestavku aj to niekedy vobec.no a ešte by som chcela reagovat na GUARDS-tak to bola sila ...take volačo som ešte nepočula že chlap nechce mat zo ženou sex pre to že chodi na gyndu.vidno že sa o seba stara a nechce mat problemi.možeš byt rad že nemaš volaku neohrabanu hus ktora sa o seba nestara!!!!!vy chlapy sa k tym husiam viac podobate.ked ma žena daky problem iste že to može byt aj chlapova vina,bacile atd.a odsereme si to my,aj na gynde a v tvojom pripade aj manželka večer v posteli.povedala by som že si ešte neni ani plnolety ked sa takto vyjadruješ....