90 dnovka od 11.5.2009

mata29

harula je v podstate ako zemiakove placky, len sa to robi na plechu samozrejme bez slaninky :o( k tomu som si urobila salat z petrzlenovej vnate, jedla som ho prvykrat ked som bola u sestry v anglicku je velmi dobry a ma vela vitaminov

dnes rano som sa odvazila, mi to nedalo aj ked som chcela vydrzat aspon do 15-teho dna. mam dole 2.5 kg :o) kto vie ci to bolo z tuku, ale premerala som si stehno a aj tam islo cosi dole tak sa vytesujem :o)

mariol

atam aj ja som pociťovala hlad ale snažila som sa nejako zamestnať alebo som si dala jablko... dnes mame UH čo si dáme dobrého?

atam

ahojta dievcata!!!
vcerajsok som zvladla,ani manzel ma uz necakal s vecerou,asi zistil,ze to myslim vazne,aj ked ma stale pokusa,ale ja "zatial"odolavam.....
ale poviem vam,ja zatial dost trpim,stale pocitujem hlad,asi som mala uz tak roztiahnuty zaludok,ze je teraz v poriadnom soku a protestuje,dufam,ze sa s tym coskoro zmieri....
je tu so mnou este niekto,kto dietuje treti den???vsetky ste uz asi v pokrocilejsom stadiu...PEKNE RANKO

labu77

Čo je harula?
Ja som si dnes pripravila na zajtra cestoviny so zeleninkou a to so zelerom a šampiónmi v paradajkách. No super, ale už sa teším..

mariol

dnes ráno som sa odvážila (už som nevydržala) a na váhe nie je nič poznať (asi ju mám pokazenú),ale cítim že mi opadlo brucho,ale nie som z toho nejak prekvapená a budem to držať dlhšie lebo sa cítim dobre,tie vitamíny mi robia dobre

labu77

tak to budeme musieť pekne zapracovať, že?
Nebojte dievčatá to zvládneme, aby sme sa mohli do leta páčiť.

nie ste niekto na FB?