90 dnovka od 11.5.2009

atam

zvladam to tazko a necitim ziadnu zmenu...skor sa citi stale nafuknuta,asi zaziva moj organizmu SOK
co sa tyka manzela,ten si zacina uvedomovat,ze to myslim vazne,ale nikdy si neodpusti otazku,naco sa tak trapim...,ved si daj aspon kusok so mnou,to ti neublizi...
ale ja musim zhodit aspon par kil,ideme v lete na dovolenku a ja by som nemala odvahu ist na plaz s takouto postavou....ale ak nebudem poctivo dodrziavat tuto dietu,tak...

atam

ja mam pomarance,jablka,hrusku...dokupim asi este aj banan...ja doobeda jest urcite nebudem,potom si spravim z tohto mixu ovocia salat...

labu77

mám tam banán, jablko a hrušku.
Ešte som si kúpila cherry paradajky, a sušené ovocie
To nejako vydržím a čo ty máš v pláne?

atam

labu77:
tie korcule su super vec,ja som si ich kupila vlani,nemame tu sice bohvieaky teren,ale snazime sa spolu s manzelom,aby sme ich vyuzili....a co budes papkat???

labu77

Ahoj babenky,
ja som si včera urobila radosť. Kúpila som si in-line :) a hneď som si ich musela vyskúšať, to je jasné.
Ráno som sa postavila na váhu a ejha-ho 1,5kg dole. Aj keď včera som si teda dala riadok čokoládky, ďalší UH deň bude iba jedna kocka. Keď ja tú čokoládu milujem. Mohli by ste predomnou postaviť košík chipsov a ani sa ich nedotknem, ale čokoláda.... No závislosť obrovská.
Dnes sa teším na vitamíny, večer na bosu a možno hupnem aj do korčúl. No a zajtra som si naplánovala výlet do Drážďan..:)))

atam

ahojte dievcata!!!tak som zacala znova jeden pekny vitaminovy dnik,dufam,ze to bude ok,uz vcera som si nakupila plno ovocia,tak si spravim nejaky salatik...dufam,ze ma zasyti....pa