Proste nema zaujem o sex

Príspevok v téme: Proste nema zaujem o sex
sklamanaaaaá

ahojte.s mojim mužom sme svoji rok aj pol.naš sexualny život bol ozaj super no posledny rok je to akosi divne.dopredu vravim že sme spolu v praci aj doma takže milenku nema.proste nema zaujem o sex,vtedy mi daval pocitit že po mne tuži a teraz nič.ked sa k tomu dostaneme raz za 3 tyždne tak je to len akoby moje doprosovanie a citim sa ponižene.ako keby si pri tom myslel že:na tu maš aby si dalšie tyždne neotravovala!ja mam z toho asi takyto pocit.velakrat som ho aj doktorovi posielala ale nechce o tom ani počut.trvdi že ma lubi,nechce ma stratit no k laske patri aj sex a on sa vobec nesnaži mi to dokazat a ani naš sexualny život zmenit.priznam sa myslela som už aj na rozvod.som mladučka a ja potrebujem mat pri sebe chlapa o ktorom viem že po mne tuži.a nevravte že dovolenka nam pomože.v lete sme boli na prekrasnom ostrove a tam to bolo take iste.predtym sme spolu spavali aj každy den,proste bolo to uplne super a teraz ako keby ma nevnimal ako ženu ale ako sestru...pomožte mi!može byt chori?možno mu chyba daky hormon alebo čo.dokonca ani ked som pusou tam dole tak ho nevzrušim a pred tym to vydržal par sekund a bol...som zufala!!!!!!!chlapy ako to je s vami naozaj?

jaaaaaa

chlapik..tak to si v živote nemal poriadnu ženu ale decko alebo K..... s prepáčením s normálnou by Ti vždy bolo dobre to Ti ručím

Lajos

Tak toto je snad zly sen,ked ZENA Zuzana Lajdova pise o tom, ako ma ist chlap k obvodnemu lekarovi a pytat si papier k sexuologovi!!!!Dobra rada Vam vsetkym DAMY: Nikdy sa nehadajte s chlapom kvoli sexu-skonci sa to zle.Radsej mu dobre navarte, ci vezmite ho do kina, ci na dovolenku.Ziaden chlap nema rad,ked je tlaceny k sexu-vysledok, podvedie Vas s inou.Bohuzial.

chlapik

no damy vec sa ma tak,ze niektori chlapi ked maju jednu a tu istu partnerku tak im to staci a maju stale kvalitny sex,ale je tu aj dalsia skupina do ktorej bohuzial patrim aj ja a to su chlapi ktori ked si zacnu so zenou tak su nanu uplne nadrzani,ale po nejakom case uz ako by ich to prestalo bavit a uz su toho nasyteni...chut k sexu by im zas vratila len nova partnerka.Ale nieje tomu tak vzdy moze mat aj ine problemy

janka24

sklamanaa...ak ta to poteši,ja mám tiež s mojim, ked to potrebuje:-).Býva unavený z práce a viem, že po týždni už mu to chyba, Nie je to tým, žeby som ho nepritahovala, ale únava je silnejšia.
Tak áno sex patri do vztahu, niekto ho musi mat kadžy den niekto raz za týžden a niekto raz za mesiac...
Chapem, že sa obávaš a on o tom necche rozprávt, ale bud sa to vyrieši, alebo nie.Rozhovor je doležitý, ak ho nechce viest može to byt aj v povahe a ty sa možeš aj pretrhnut. Moj mi povie, že ma lubi, ale je unavený. Tak čo..sama musiš zisti, či je to nepritežlivostou, únavou, stereotypom...

sklamanaaaaa

ešte kolkokrat sa budem opakovat?ten problem trva rok a my spolu robime 2 mes a dokonca sa v praci ani nevidime

rodrigez

No s necuduj, ked ta ma stale na ociach? TO nie je zdrave byt spolu stale, doma, v praci... vsetko ta raz omrzi, alebo zovsednie a o tomto to plati dvojnasobne. Okrem toho ak je to stale to iste dookola a ziadne nove experimenty, tak sa necuduj... skus mu navrhnut nieco ine, nove. Hlavne ze ty by si si to rada vyskusala a nie ze ak chces, mozeme to skusit. Prejav ty zaujem ze toto si chces skusit nech ti to spravi...

sklamanaaaaa

ahoj vevericka no je to na tebe ako sa s tym popasuješ len dufam že rozhodnutie nikdy neolutuješ.ohladom tych naražok,aj ja sa citim dost trapne ak so sexom nejaky kamarat začne.len si zatinam zuby... :(

vevericka

tak dnes sme sa kvoli tomu riadne pohadali.. a uz mam toho dost myslim si ze je koniec.. ani neviem co citim skratko mozno to tak bude lepsie ved bez sexu -milovania nemoze byt láska uplne normálna.. tak bude to boliet ale zvladam ...