Proste nema zaujem o sex

Príspevok v téme: Proste nema zaujem o sex
sklamanaaaaá

ahojte.s mojim mužom sme svoji rok aj pol.naš sexualny život bol ozaj super no posledny rok je to akosi divne.dopredu vravim že sme spolu v praci aj doma takže milenku nema.proste nema zaujem o sex,vtedy mi daval pocitit že po mne tuži a teraz nič.ked sa k tomu dostaneme raz za 3 tyždne tak je to len akoby moje doprosovanie a citim sa ponižene.ako keby si pri tom myslel že:na tu maš aby si dalšie tyždne neotravovala!ja mam z toho asi takyto pocit.velakrat som ho aj doktorovi posielala ale nechce o tom ani počut.trvdi že ma lubi,nechce ma stratit no k laske patri aj sex a on sa vobec nesnaži mi to dokazat a ani naš sexualny život zmenit.priznam sa myslela som už aj na rozvod.som mladučka a ja potrebujem mat pri sebe chlapa o ktorom viem že po mne tuži.a nevravte že dovolenka nam pomože.v lete sme boli na prekrasnom ostrove a tam to bolo take iste.predtym sme spolu spavali aj každy den,proste bolo to uplne super a teraz ako keby ma nevnimal ako ženu ale ako sestru...pomožte mi!može byt chori?možno mu chyba daky hormon alebo čo.dokonca ani ked som pusou tam dole tak ho nevzrušim a pred tym to vydržal par sekund a bol...som zufala!!!!!!!chlapy ako to je s vami naozaj?

darika

nemusi to suvisiet vobec s nicim.A mozno ani jemu nic nie je.Vies,ze ja som kedysi mala s manzelom sex 2x do tyzdna a teraz je to tiez niekedy 1x v mesiaci?A nie je to vobec tym,ze ho nelubim.Len proste nemusim.Nemusim mat sex.Niekedy sa stane,ze dostanem chut aj po 6 tyzdnoch a potom zase kazdy tyzden.Vies,u chlapov je to ale ine.A tak isto,ked maju ist na vysetrenie.Netlac ho.Daj mu cas.Ste mlady par,takze ide mozno len o krizu.Vyckaj,ale ak sa nic nezmeni,skus s nim prehovorit znovu.A mozno keby si si par krat vysla von s kamaratkami,a on by zacal rozmyslat,ze sa ti moze niekto prihodit vdaka jeho problemu,ktory nie je ochotny riesit,mozno by zacal o teba javit zaujem.Niekedy to tak byva.Milujem,ale nemusim sex.Mam strach,ze stracam,dostanem aj na sex chut.

sklamanaaaaa

roman tvoja priatelka by tiež bola sklamana keby si sa jej v posteli aj mesiac nedotkol a keby sa už k niečomu chylilo tak by sa ti nepostavil!!!ja nechcem od neho aby sme spolu spavali každy den...proste stačil by mi sex aj raz do tyždna len nech je normalny a nie 5min stoji potom nič potom zasa 5 min stoji a potom zasa nič.sex neni všetko no aj to patri k laske si myslim!!!!!!

Filmarik72

SKLAMANA NO ASI HO UZ TOLKO NEPRITAHUJES KED STE SPOLU AJ DOMA AJ V PRACI.MNA BY TO TIEZ NEBAVILO BYT S NIEKYM 24 HODIN DENNE,NAKONIEC SA PO CASE ISTE AJ ROZIDETE A ON SI NAJDE NIEKOHO INEHO.

sklamanaaaaá

podla mna to neni tym že ma ma stale na očiach.pracujeme spolu len 2 mes a pred tym som chodila na zmeny takže sme spolu nebyvali.teraz ja marodim a 3 krat za den mi vola ako sa mam a čo robim.trva to už asi rok a doteraz som tomu neprišla na koren.myslite že je chory alebo to suvisi s niečim inym?

darika

No ja teda neviem dievcata,ale mam z toho neprijemny pocit.Chlap,ktory vie,ze nieco nie je v poriadku,nevie dovod a nesnazi sa ani nieco s tym robit,tak v takom vztahu nevidim lasku.Si moc mlada na to,aby si sa mu zunovala.Ste spolu v praci,doma,nemate dieta,tak sa mu vobec necudujem.Naco sa ma tesit?Moj muz odchadza do prace,da mi pusu a vidime sa vecer.Ale on ide do prace,tam ta ma na ociach,pride domov,to iste.Ma ta radm,lebo si jeho zena,ale nemiluje ta.Ak vieme,ze mame problem tak necakam,ze bude prevracat ocami,ked mu navrhnem pomoc od odbornika.Tym,ze sa mu ale vnucujes,vsetko len viac kazis.Nechce pomoc,pomoz si teda zatial sama ty,ale urcite sa mu nevnucuj.Nechaj ho tak.Ked aj mesiac-dva.Prepac za drzost,ale prosit sa o sex,ci uz partnerovi alebo manzelovi je pod uroven nielen zeny,ale aj chlapa.

darika

No ja teda neviem dievcata,ale mam z toho neprijemny pocit.Chlap,ktory vie,ze nieco nie je v poriadku,nevie dovod a nesnazi sa ani nieco s tym robit,tak v takom vztahu nevidim lasku.Si moc mlada na to,aby si sa mu zunovala.Ste spolu v praci,doma,nemate dieta,tak sa mu vobec necudujem.Naco sa ma tesit?Moj muz odchadza do prace,da mi pusu a vidime sa vecer.Ale on ide do prace,tam ta ma na ociach,pride domov,to iste.Ma ta radm,lebo si jeho zena,ale nemiluje ta.Ak vieme,ze mame problem tak necakam,ze bude prevracat ocami,ked mu navrhnem pomoc od odbornika.Tym,ze sa mu ale vnucujes,vsetko len viac kazis.Nechce pomoc,pomoz si teda zatial sama ty,ale urcite sa mu nevnucuj.Nechaj ho tak.Ked aj mesiac-dva.Prepac za drzost,ale prosit sa o sex,ci uz partnerovi alebo manzelovi je pod uroven nielen zeny,ale aj chlapa.

roman...

Ty kokso, že každý deň spavať spolu, veď to je choreéé. Ja s priatelkou spavam tak asi raz za dva týždne občas aj skor a stačí nevyžadujeme si to častejšie. Mame sa radi, chodíme na vylety a sme radi, že sa mame a sme jeden pre druhého oporou v problemoch, načo tak často sex. Aj keby ona nechcela so mnou spať aj dva mesiace noačo nebudem ju nutiť, vzťah nie je len o sexe.
Ale to zaleži ako sa kazdy na to citi, niekomu to vyhovuje raz za mesiac a niekto by chcel každý druhy deň. Zaleží na oboch či sa našli.

darika

No ja teda neviem dievcata,ale mam z toho neprijemny pocit.Chlap,ktory vie,ze nieco nie je v poriadku,nevie dovod a nesnazi sa ani nieco s tym robit,tak v takom vztahu nevidim lasku.Si moc mlada na to,aby si sa mu zunovala.Ste spolu v praci,doma,nemate dieta,tak sa mu vobec necudujem.Naco sa ma tesit?Moj muz odchadza do prace,da mi pusu a vidime sa vecer.Ale on ide do prace,tam ta ma na ociach,pride domov,to iste.Ma ta radm,lebo si jeho zena,ale nemiluje ta.Ak vieme,ze mame problem tak necakam,ze bude prevracat ocami,ked mu navrhnem pomoc od odbornika.Tym,ze sa mu ale vnucujes,vsetko len viac kazis.Nechce pomoc,pomoz si teda zatial sama ty,ale urcite sa mu nevnucuj.Nechaj ho tak.Ked aj mesiac-dva.Prepac za drzost,ale prosit sa o sex,ci uz partnerovi alebo manzelovi je pod uroven nielen zeny,ale aj chlapa.

jajka001_

ale to nemozes brat tak ze to je len jeho, ved ste jedno telo jedna dusa. keb bude on stastny budes aj ty...a nech sa aj on snazi nech ty si spokojna, ked mu to nejde tak, nech to skusa inak...nech je aj tebe dobre nie?