jednoducho maria

maria...

...zaujimave ja tiez kazdy den chodim 2 hodiny a ze to nema ucinnok???to ma porazi ale myslim si ze pohyb vo vseobecnosti je velmi zdravy takze budem chodit aj nadalej...inac zajtra mam ocistny den takze budem pit len cistu vodu a paradajkovu stavu...

...ja s jedlom nemam moc velke problemy ja vydrzim ale potom ma chyti take obzerstvo na 24 hodin ze neviem co skor do ust dostat...a verim si :)

alz-bee

Jednoducho Maria...to som jak rada pozeravala tu telenovelu! :-D...ale toto je odo mna len taky od veci prispevok :-)))...drzim vam palce baby

majuska_

aj ja som maria :o), tiez sa chystam schudnut, ale akosi to este u mna v hlave nezacalo. proste sa musim taaaaaak strasne odhodlat, ze sa to musi raz podarit. mam 79 kg a vysku 178 cm. takze chcem schudnut aspon na 65. nie som narocna, ale ide to tazkooooo

prosteja

a nechcem ti protirecit,ale som toho nazoru,ze aj normalna chodza je na nieco dobra...
ved aj pri cviceni nemusime tepovu frekvenciu aspon na 60% maxima a pomaha,ked je pravidelne...

prosteja

v ..
ja tu chodzu nemam kvoli chudnutiu ale povinnu,je to velmi rychla chodza,,,
castokrat az skoro beh ked nestiham :-D
Takze spotim sa pritom dost

v

nechcem vam tu do toho velmi zasahovat,ale ta chodza bude zbytocna ak pri nej nezvysite svoju tepovu frekvenciu aspon na 60% maxima..

prosteja

No majka zda sa,ze na to pojdes velmi dobre :-)...
Ja som skoro zavisla na jedle a tazko sa mi to premaha :-)))
Ale tak uz som prestala pit mlieko,jest maso,,budem papat zeleninu,obilne veci,tmave pecivo a tak,,,cvicit tiez...
kazdy den chodim 2 hodiny,,