Hygiena a piercing/rizika piercingov

evka32

pre CICI: nastrelovanie piercingu do nosa vôbec nie je nebezpečné a veľmi rýchlo sa to tam zahojí... vážne... len si dávaj pozor že aký si dáš pierc aby to nebolo striebro a najlepší je titan alebo chirurgická oceľ:)

ey

mno cize tak vam poviem secky pirsingy co mam som si robila sama :)
a vyslo .. :)
spodna pera v pohode ... na zaciatku mi troch opuchla... ale ak si robite pirs sami... robte si ho pomaly ne ryxlo... neboli to len stipka kusa ale to je fajne a nezabudnite myslite na ten dobry pocit poztom! :D

si_mushqa

ahOjky x) ...miláčikOvia pOtrebujem surne..zistiť jednO infO :D ..ako každý..jj viem viem...ae je to asik trošku surne pre mňa...presne 1.aprila som si dala pierc do jazyka...a dneska..sa mi stal menši trapas...POMLčíM o čO iDE...ae ludkOvia..prOsím vas..do kOlkých dni zarastie dierka na jazyku? ..pls? ..:))))))))))))))))):

wyky

Tak ja mam piercing nad perou uz dobre tri roky, a stale je zapaleny, vsetci doktory mi vravia ze si ho mam dat dole ale ja sa ho nejako neviem vzdat, ale zatial nepocitujem ziadne zdravotne problemy...takze...ktovie :D

xena2501

awoojte,,tha ja mam w jazyku uz tyzden,,wobec neboli,,ani nenapuchol,,tha fajnee,,,,heh,,je to pekne aj uziotocne ,,newahajte si dat,,,xixix

henullqa

chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenosti s piercom v jazyku a chcela by som vediet ake su rizika a cela by som sa poradit s dakym kto uz takyto pierc ma tak mi pls pisnite na henullqa@azet.sk

garbo

cawko ja si tiez chcem dat piercing do brady,len mam problem ze hrajem hokej a v prilbe to bude vadit...preto sa chcem opytat,ze ked si dam piercing v jari tj budem ho mat tak 3 mesiace mozem si ho dat potom na hodinu dole a tak naspat?? pls potrebujem vediet

lucia kuľová

ahojte...ja mam tiez piercing v pupku...ked ides k profesionalnemu odbornikovi nehrozi ti nic...a urcite si to neprepichuj sama ! je to zle pretoze sa ti tam moze dostat infekcia :) radim ti dobre :) chod radsej do tetovacieho studia kde robia aj piercingy :)budes si to cistit liehom ako ja a budes pouzivat specialne mydlo dezinfekcne pri sprchovani :) a takto ti urcite nic nehrozi a ak aj ano tak chod s tim k tomu odbornikovi keby ti to zacalo hnisať napríklad :)