Hygiena a piercing/rizika piercingov

anyuska22

Ahojte. Ja sa hodlám na piercing do jazyka.:P Veľa som toho hladala na nete a preto aj ja prispejem aby ak niekto bude ciet radu tak aby si ju aj nasiel...:)Zhrniem to takto..samotne prepichnutie neboli(je to len neprijemny pocit), boli az to ked si telo zvyka na nove teleso(opuch, cervenanie koze)...ked sa budete o vsetko starat tak ako mate ziaden problem nenastane(pravidelne cistit, piercing nevyberat a tak..).Taktiez je u kazdeho ine ako reaguje telo na shock..jednej mojej kamoske krvacal jazyk asi minutu druhej 30min...tej prvej ani neopuchol druha takmer mesiac nic nevravela...takze je to o5 individuálne...kazdopadne to stoji za, len si to treba rozmysliet...tak mi drzte palce o tyzden a ja sem urcite napiem ako som dopadla ja :) paps

tajnicka

cawte ludia mam piercing v pupku uz 8 mesiacov..a kcela by som teraz do jazyka..tak sa kcem opytat ze ci to boli a ze kolko to bude asi napuchnute a ze ci sa tazko stym rozprava...pls napiste na tajnicka61@azet.sk diiiiiiiiikes

xxxxxxx

awojte...hmm chcem sa spytat ze ci zavadzanie piercingu boli...no ja si chcem at do obocia asi?!no a este ci sa to v pohode hoji piste na 21mimi12@azet.sk dikyy

andrejqqqa

prosimvas ked mate neake navrhi ako presvecit rodicov na piercing do jazyka piste na pokkeci na nik andrejqqqa strasne tuzim po piercingu piste prosiiim

6lienka6

caute vsetci chcela bz som vam napisat o piercingu v nose...ti ktori si ho chcu dat spravit nicoho sa nemusite bat...ja som si ho robila sama..hojilo sa mi to asi tak tzyden ani nie...mam ho uy 2roky a je to uplne v pohode...a chcela bz som sa opytat na piercing do jazyka...strasne sa mi to paci a chcem si to dat spravit len mam mensie pochybnosti..prosim vas niekto kto by mi o tom vedel porozpravta nech sa mi ozve 6lienk6@azet.sk!!! Dakujem

midnight

Cafte no ja som si ho dala spravit do pupku....mam ho uz 2tyzdne dala som si robit v madarsku a som spokojna prepich bolel ale nie az tak jak som si myslela...ten den a na druhy to bolelo ale nie velmi len som sa nemohla moc prehybat ...dalsie dni to uz len trosku svrbelo ale uz je to v pohode len neviem ci je normalne ze v oblasti kde mam piercing sa mi ta scervenana koza supe... neboli to nic ani nekrvaca ...ale neviem ci to neni zle nevie niekto poradit?

dajus

caute...amm taky menší problem s piercingom...mam ho v jazyku uz rok.ked si dam iny furt sa mi to zapali...a uz si neweim dat rady s tym...newiem co mam uz robit aby sa mi to nezapalilo..viete mi pomoct???pa

kaci

Ahojte!Chcela by som vediet ci je pravzda,ze ak si dam do pupku piercing tak je riziko ze nebudem mat deti...???pls napiste na 8sweet8@pokec.sk